Biorezonátor dědka kořenáře ® B. Nového MHT 8.1

Biorezonátor dědka kořenáře ® B. Nového MHT 8.1

Transvitální hubnutí – připojit se lze kdykoliv…

Mám vyzkoušeno, že funguje, takže vzhůru vpřed, abychom tam byli dřív, než nás tam vžene hlad... a EU. Již jsme dosáhli 30%ní potravinové nezávislosti... (ze 100 % před 20 lety... Každý rok sníme z hypermarketových potravin cca 5-6 kg jedů v potravinách (konzervanty, herbicidy, pesticidy, insekticidy, plnidla, zvýrazňovače, aromata, barviva, zjemňovače, homogenizační přísady, dochucovadla a vůbec E), tedy za 9-10 let sníme těchto jedů tolik, kolik vážíme!!! = proto ta snaha o silný detox osptropestřecem z uvolněných jedů z ohublého tuku!


Transvitální hubnutí na základě zkušeností z předchozích letzaložené na principu podpory pomocí transvitálního přenosu bioenergie.

Biorezonátor dědka kořenáře ® B. Nového MHT 8.1 pro posílení sebekázně při transvitálním hubnutí:

Znak funguje aktivací mysli transvitální bioenergií v nedominantních hemisférách mozku (mého a všech účastníků zapojených v systému Transvitálního hubnutí), kteří se připojují dle své vůle stejným klíčem – magickým znakem – do společné meditační bioenergobanky a vydávají i přijímají bioenergii pro vlastní nezávislou odpovědnost v řízení chuti k jídlu a pohybu.
Kdykoliv máte pocit nepřiměřeného hladu či nezvladatelné chuti k jídlu, a zvláště od 17 do 07 hodin, uchopte znak na vzdálenost paže, uvolněte mysl a soustřeďte se na něj a do vjemů, které se vám v mysli vytvoří, po několik minut, než nežádoucí pocit pomine. Zde bioenergii převážně přijímáte.
Také si položte znak před sebe při jídlech a dívejte se na něj namísto do novin hltajíce jobovky tamo prezentované i krmi nejzběsile, abyste lépe kontrolovali své pocity a záměry vůči pokrmu i tělu a nepřejídali se, jedli jen, kolik si tělo potřebuje a si řekne. Zde zprvu bioenergii vydáváte a posléze zase s nárůstem odpovědnosti přijímáte.
Před cvičením si bioenergii ze systému odebíráte, při radosti při cvičení bioenergii vkládáte.

Noste po dobu řízení hubnutí při sobě!

Spalování tuku:

Ve večerních hodinách je potřeba vytvořit aerobním cvičením určitý prostor ve svalovině pro živiny, které se budou v noci ukládat přednostně sem a ne do tukové tkáně. Cvičení by mělo využívat vaši běžnou svalovinu, tedy obvykle postačí dynamická procházka, poklus nebo cvičení na cvičebních strojích, když je venku nevlídno (pootevřete si pro kyslík okno), alespoň 4-5× týdně.
Doporučuji si hlídat tep mezi 110-140 za minutu, což je optimální hodnota v prostředí s dostatkem kyslíku pro spalování tuků. Tuk se spaluje ale až po spotřebování zásoby glykogenu (cukru) po 20-25 minutách středně intenzivní námahy bez přestávky, proto je lepší nepřehnat úsilí ze začátku cvičení, abyste vydrželi alespoň 45 a časem až třeba 120 minut. Kdo nemá možnost si tep kontrolovat sportovním testerem, postačí mu, že při správném úsilí ještě může mluvit, ale už ne zpívat.
Posledních 5 minut cvičení jděte na volnoběh bez významného úsilí, aby se vám zmetabolizovaly kyseliny ve svalech a svaly neotékaly a nebolely.

Při vyšší tepové zátěži, než jakou jsem doporučil, dochází ke spalování cukru z rezerv v játrech a na spalování tuku není dost kyslíku a tak ubývá mnohem pomaleji (zbytečně namáháte srdce).
Podobný efekt nastává také tehdy, když namáhavou aktivitu budete provádět příliš dlouho „přes moc“, kdy se vám po čase náhle až nepřiměřeně prudce zvýší únava a začnete takzvaně „tuhnout“. V takovém případě musíte dát volnoběh delší, asi 10 minut.

Regenerace:

Po cvičení je vhodné se napít 1-2 dcl slazeného čaje nebo džusu nebo sníst kousek ovoce, což obnoví optimální glykémii, sníží pocit únavy a urychlí regeneraci.

Poznámky navíc:

Moje vlastní finta u stereotypního cvičení spočívá ve vložení froté osušky na záda pod tričko, aby sála pot a udržovala potřebnou tepelnou pohodu, protože vaziva a svalovina v prochlazených částech, kde jsou reflektoricky stažené kapiláry, rychle tuhne a bolí. Osušku si sepnu svorkou nebo gumičkou před ohryzkem a vzadu zastrčím do trenýrek.
Poznamenávám, že prochlazený tuk vlivem stažených kapilár ubývá až naposled.

Vlastní zkušenost:

Od minulého května do září jsem zhubnul podle chytré váhy 12 kg tuku a přibral 4 kg svalů. Při hubnutí se mi osvědčilo pít 5-10 minut před každým jídlem (pro ředění žaludečního hormonu hladu – ghreinu) 1 lžičky Zeměžlučové směsi 12K v 1-1,5 dcl teplé vody. Po jídlech jsem pil podle citu 1 lžičku až 1 lžíci Ostropestřecové směsi JK v 1-1,5 dcl vody. Do jídel či na chleba jsem si přidával ½ lžíce Ostropestřecové kaše OO-KH. Detoxikace jedů uvolněných z tuku (polychlorované uhlovodíky, ftaláty, rozpouštědla, konzervanty apod.) je nedoceněna, ale bez kyslíku by to nešlo, a proto jsem několikrát denně 10-20 minut dýchal Sifonem 6 a večer více než hodinu cvičil. Mimo jídla jsem pil hlavně Borůvkovou směs CK a Šípkovou směs AK po půl lžíci v 1 l teplé vody, protože si myslím, že vaziva jsou velkým odpadkovým rezervoárem. Poválením se minutu několikrát denně na Zadbalonu jsem se snažil vylepšit svůj otazníkovitě nahrbený postoj, omezující inervaci vnitřních orgánů a tím nepřímo dobrou náladu, pocit síly, odolnosti a svěžesti.
Na spaní doporučuji stáhnout si kulich až po bradu a dýchat skrz jeho textil, což zlepšuje asi o 10 % noční dechový režim, regeneraci, spaluje tuk a tlumí chrápání.

Co si objednat:

Magický znak MHT8.1
12K 100 ml
JK 100 ml
OO-KH 100 ml
CK 100 ml
AK 100 ml
Sifon 6
Zadbalon

Objednávat lze e-mailem na objednavky@bnovy.cz nebo telefonem 466970271, 608444929, případně na www.dedekkorenar.cz.

Též v našich prodejnách:

Hubnutí zdar, tuku zmar, svalům dar!

® Dědek kořenář Břetislav Nový, v.120312

Přihlášení uživatele