Bylinný extrakt z bezu černého

Bylinný extrakt z bezu černého+

Bolesti, záněty, poruchy nervů, nervového systému.

Užívám

Když piji tento čaj, sekly se mi záda a páteř, bere mě houser, Bechtěrev, trojklanný nebo sedací nerv, brní mě do rukou či do nohou, škobrtám s RSkou, bolí mě přiskříplé nervy a blokády v zádech, vibruji s Parkinsonem a mám tik, případně i ťak, a záškuby, jsem nervově nevýkonný, labilní, protivný a podrážděný, protože mě bolí hlava a navíc mi šumí či píská v uších, nic si nepamatuji, potácím se, mám migrénu, do ničeho se mi nechce, ráno se nemohu probudit a ztrácím jistotu, jestli jsem vůbec živ a tak nějak se celkově ani necítím moc dobře.

Dávkuji

Tento čaj 1-3 lžičky do 2-3 dcl vody piji mimo jídla 3-4xD mimo jídla klidně ve směsi s jinými čaji a obvykle při tom pilně detoxikuji játra.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt z bezu černého+".

Složení

Voda, etanol, bylinný extrakt z bezu černého, rodioly růžové, kotvičníku, srdečníku, kokošky, parchy (maralu), kozlíku, kopretiny řimbaby.

Přihlášení uživatele