Brutnákový olej v tobolkách

Brutnák lékařský + Pupalka

Brutnákový a pupalkový olej je bohatým zdrojem komplexu nenasycených mastných kyselin (zejména kys. gama-linolenové a linoleové), které lidský organizmus není schopen sám vyrobit, a proto je nutné doplňovat tyto kyseliny stravou. Olej se lisuje zastudena ze zralých semen brutnáku lékařského a pupalky dvouleté.

Doporučujeme užívat:
- v období klimakteria a při menstruačních potížích
- při zvýšené hladině cholesterolu
- osobám se zvýšeným rizikem srdečních chorob
- při stresu a zvýšené psychické zátěži
- při nevhodných stravovacích návycích

Dávkování: 2 tobolky denně

Moje doporučení z BGO:

Játra, imunita, obezita, cévy, hormony, neurologické blokády

Brutnákový olej doporučuji v imunitních procesech, při metabolizaci nasyceného tuku u obézních lidí, při snižovaní krevního tlaku a hladiny cukru v krvi, při atopických ekzémech, lupénce, alergiích, při jaterních či hormonálních poruchách, menstruačních i klimakterických potížích, cévních a oběhových poruchách, při nadměrném padání vlasů, při degenerativních změnách nervového systému aj.
Podle mého názoru se jedná o ideální doplněk stravy při imunitní nedostatečnosti, jakýchkoliv zánětech a pro regeneraci stárnoucího organizmu, pro prevenci změn v důsledku stresu a prevenci vzniku rakoviny. Zároveň je BGO silný antioxidant.

Princip působení:
Co vím, tak polynenasycené mastné kyseliny chrání játra a cévy, zvláště při kornatění tepen (ateroskleróze) a angíně pektoris. Zlepšují paměť, imunitu a hormonální funkce, snižují tukové zásoby a hlavně hladinu cholesterolu v krvi, jsou prevencí před infarkty, cévními problémy (křečové žíly) a mozkovými příhodami, podílejí se na úpravě krevního tlaku, mají příznivý vliv při menstruačních bolestech, při cukrovce, ekzémech, plešatosti, rakovině, revmatizmu, pískání v uchu, motání hlavy, kloubních problémech a zánětech druhu všeho.

Objevil jsem další fantastické vlastnosti Boragoilu:
a) Když se užívá při nebo po jídlech, vstřebává se díky žluči a natrávenině přes játra a stimuluje eliminaci cholesterolu a homocysteinu. Podílí se na zlepšení stavu u ekzémů, lupusu, kontaktních alergií, menstruačních a přechodových problémů, cukrovky, na metabolizaci vlastního tuku a snižování krevního tlaku. Na játra působí protizánětlivě, protiplísňově, protirakovinově a hepatoprotektivně a tak nějak veskrze dobře. Tím vším zpomaluje stárnutí.
b) Když se bere mimo jídla, vstřebává se do břišní lymfy a odtud působí na zlepšení imunity, rakoviny střev a kdekoliv vůbec. Typická a osvědčená aplikace BGO je u plicních problémů, nervových potíží, padání vlasů, očních či hormonálních potíží a také u mužské i ženské neplodnosti (u každého ale BGO působí jiným mechanizmem…). Také při předrážděnosti a respirační alergii.

Přihlášení uživatele