Bylinný extrakt z dobromysli

Bylinný extrakt z dobromysli+

Nervy, stres, napětí, přetaženost, deprese, spaní, řidičská únava

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když piji tento čaj, potkal jsem nebo se chystám na blbce, kontrolu, písemku, reklamaci, jsem nervózní, vystresovaný, neklidný, hyperkinetický, vystrašený, nervově přetažený a labilní, vytočený, protivný až nesnesitelný, hysterický, zhroucený, nedoceněný až bezcenný, zbrklý a nemohu se soustředit, usnout a ani klidně spát, protože mám záškuby! Přes den si ho dávkuji na stres raději méně, abych si na něj zvyknul co nejpomaleji, protože je po dvou týdnech návykový a chce týden pauzu.

Dávkuji

1-2 lžičky do decky vody 0-4xD mimo jídla nebo kdykoliv je to třeba. Pít takto krátkodobě.

Beru-li si ho jenom na noc 1 lžičku do pití na spaní, tak to mohu klidně užívat dlouhodobě pro regeneraci nervů, protože ty se mi regenerují jen ve spánku a zde se návyk téměř nekoná.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt z dobromysli+".

Složení

Alkohol, voda, bylinný extrakt z dobromysli, kozlíku, chmele, meduňky, srdečníku, třezalky, bezu černého, anděliky, mateřídoušky, mařinky.

Přihlášení uživatele