Bylinný extrakt z jahodníku

Bylinný extrakt z jahodníku+

Ledvinový písek a kameny, modřiny, krvácivost, nadměrné menzes

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když pije tento čaj moje přítelkyně, má krvácivé stavy a snadno se jí tvoří modřiny. Trpí také nadměrnou menstruací, ledvinovými kameny a pobolívají ji ledviny. Když bolí nerolling i rollingstones (slovní hříčka – nevalící i valící se ledvinové kameny). A když už kameny, tak ho doporučuji pít vednevnoci, odborně řečeno – jeden furt klidně i s jinými směsmi určenými k pití mimo jídla v jedné vodě v dávce.

Neužívám

Nepije se při nadměrné srážlivosti krve (Leidenská mutace) nebo při ředění krve lékařem, protože fyziologicky tento čaj zlepšuje špatnou srážlivost. V takovém případě lze jako náhradu použít Bylinný extrakt z vrbovky, břízy, medvědice, zlatobýlu.

Dávkuji

2 lžičky do 2-3 dcl vody 3xD pro rozpouštění a navíc v polovině noci pro nerůst kameniva, protože šutry přibývají normálně jen v druhé půli spánku.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt z jahodníku+".

Složení

Voda, etanol, bylinný extrakt z jahodníku, rdesna blešníku, truskavce, břízy, zlatobýlu, vrbovky, kopřivy, jehlice.

Přihlášení uživatele