Bylinný extrakt z medvědice

Bylinný extrakt z medvědice+

Záněty a infekce ledvin, močových cest a prostaty

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když piji tento čaj, tak zásadně ve větších dávkách nejméně 1 lžíci, ale když mě chytnou akutně ledviny, tak první den klidně až 3 lžíce, na porci 2-5 dcl vody. Piji to první den hodně až přehodně, druhý dost až hodně, třetí už méně a podle potřeby ubírám lžíce i počet porcí, abych byl do týdne zdráv a pak preventivně ještě týden dočistil svou urologii.

Dávkuji

Tedy 6-3xD mimo jídla do prázdného žaludku a mimo všechno ostatní pití alespoň ½ hodiny a beru si vždycky zásadně ke každé porci čaje ještě zásaditou jedlou sodu, tedy kyselý uhličitan sodný zprvu 2 tablety (3 g), časem při nekyselé moči 1 tabletu (1,5 g). Je-li moč kyselá, tak to funguje slaběji.

Piji to, když mě chytnou ledviny, měchýř, prostata, pálí mě při močení a chodím tam každou chvíli se zoufalým nucením cestou téměř močeje, avšak skoro zbytečně, protože šlo jen o pár kapek.

A když už je to lepší, tak mám z toho čaje nazelenalou moč.

K tomuhle čaji si beru ten den na ochranu jater vždy Bylinný extrakt z ostropestřece+, Bylinná kaše z ostropestřece+.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt z medvědice+".

Složení

Voda, etanol, bylinný extrakt z medvědice, ostropestřce, zlatobýlu, třapatky, břízy, vrbovky, blešníku.

Přihlášení uživatele