Bylinný extrakt z ostropestřce

Bylinný extrakt z ostropestřece+

Játra, alergie, ekzémy, stres, intoxikace, únava, rakovina, chemoterapie, ozařování

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když piji tento silně detoxikační čaj, mám stářím, potravinářskou i ostatní chemií oslabená až zdevastovaná játra a přiměřeně i tělo, vlastním ekzém nebo jiné kožní problémy, zanesený žlučník, pociťuji neustálou fyzickou únavu až ochablost, jsem duševně unavený až nemysle oblblý (a když mysle, tedy blbě...), jsem nežádoucí, mám všude možně pigmentové fleky a tmavá zbarvení kolem očí a taky vaky pod nimi, imunitu nic moc a strach z rakoviny a počítám o kolik let bych do konce života přišel, kdybych nepil při mé špatné životosprávě tento čaj 1-3 lžičky do 1-3 dcl vody nebo jiného pití nejméně 3xD po jídlech nebo i vícekrát denně kdykoliv; v podstatě jeden furt, protože játra jsou můj hlavní detoxikační orgán.

Dávkuji

1-3 lžičky do 1-3 dcl vody nebo jiného pití nejméně 3xD po jídlech nebo i vícekrát denně.

Když jdu na ozáření, rentgen nebo CT, tak si ho beru 1 lžíci do 2 dcl vody 5-20 minut před akcí a totéž hned jak to půjde po akci proti vlastní radiaci ozářené tkáně.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt z ostropestřece+".

Složení

Etanol, voda, bylinný extrakt z ostropestřce, pampelišky, kopřivy, macešky, čekanky, benediktu, lopuchu.

Přihlášení uživatele