Bylinný extrakt z rakytníku, rhodioly

Bylinný extrakt z hruškyGH

Harmonizátor tělesných funkcí, stárnutí, únava, tonikum

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když piji tento univerzální lahodný lehce detoxikační ovocněbylinný čaj, mám dobrý pocit, že se mi všechno daří, jsem pln energie, optimizmu a mladistvého elánu, prostě odmítám stárnout. Mlsám ho i neředěný večer u PC a dětičky i s dědečky a babičky ho popíjejí u televize hleděhrdě na telenovely jako telátka na vrátka.

Dávkuji

Užívám v dávkách 1-2 lžíce do 2-5 dcl vody 1-3xD dle libosti. Když nějaký bylinný extrak někomu a hlavně rozmazlencům nelahodí, tak přídavkem tohoto se chuť výrazně zlepší.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt z hruškyGH".

Složení

Voda, Etanol (alkohol), hruškový koncentrát, bylinný extrakt z rakytníku, rhodioly, schizandry, borůvky, břízy, hlohu, jablečníku, parchy (maralu), máty, ostropestřce, srdečníku, třapatky, tymiánu, mateřídoušky, vrbovky, zlatobýlu.

Přihlášení uživatele