Bylinný extrakt ze šalvěje

Bylinný extrakt ze šalvěje+

Nachlazení, nadměrné pocení, předcházení viróz

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když piji tento preventivní čaj pro podporu imunity, tak mě čeká cesta mezi uprskané, usmrkané, ukýchané a nachcípané lidi v MHD, ve škole, na schůzi, v čekárnách u doktora, v nemocnici nebo v kdekoliv, a já se oprávněně bojím, že něco chytnu nebo něco mě.

Dávkuji

Dávkuji 1-3 lžičky do 1-2,5 dcl vody či jiného pití 2-4xD. Chytnu-li chrblání bakteriální, tak pilně piji tento extrakt, je-li virové, tak piji Bylinný extrakt z tymiánu+, když nevím, piji oboje v jedné teplé vodě a přidám si na každou porci Práškový vitamin C 1/2 lžičky.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt ze šalvěje+".

Složení

Etanol, voda, bylinný extrakt ze šalvěje, řepíku, heřmánku, yzopu, třapatky, měsíčku, kopřivy, přesličky, řebříčku, zlatobýlu.

Přihlášení uživatele