Bylinný extrakt ze zeměžluče

Bylinný extrakt ze zeměžluče+

Žlučník, trávení, střevní potíže, nevolnost, hubnutí

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Úkol

Zlepšení všech funkcí a potíží trávicího systému. Když je nevolno až úplně špatně, křeče v břiše, dietní chyba, paraziti. První pomoc na břichabol a žlučníkobol.

Když piji tento čaj, je mi špatně od žaludku, něco nevhodného jsem snědl, přežral jsem se, bolí mě břicho a žlučník, kroutí se mi střeva, jsem nafouknutý a na záchodě trpím, protože mi je blbě včetně případné kinetózy z cesty autem, když vedle mě někdo moc cloumá volantem. Také při stresu ze strašlivých očekávání (vystoupení před davem, před tabulí, TV kamerou, komisí, před finanční kontrolou, zubařem, operací, skokem z letadla, souboje s přesilou, svatbou apod.)

Užívám na

Nevolnost, zvracení, krkání a špatné trávení, pálení žáhy, žaludeční vředy, Helicobacterpylori, střevní paraziti, křeče (koliky) v trávení, žlučníkové problémy, slezina, slinivka, přejedenost a těžká potrava, špatná peristaltika trávicích orgánů a střevní koliky, slepák, Crohnova choroba, celiakie, průjem, tuhá stolice, salmonela, nedostatek trávicích šťáv, kinetózy, gestózy.

Též mně pomáhá na

Protiparazitální kombinace, nechutenství, obezita, stres, větry, otravy jídlem, líné střevo, žlučníkové kameny, vředová choroba, mlsnost až žravost.

A vlastně i na

Špatné trávení při psychickém stresu, poinfarktové stavy, hemeroidy, ekzémy, srdeční potíže a potíže se slezinou.

Kombinuji především s

Bylinný extrakt z ostropestřece+

Dávkuji

Pro zlepšení tvorby trávicích šťáv a při obezitě před jídly 5-15 minut, jinak po jídlech 2-6xD 1/2-4 lžičky do 1-2 dcl vody. Při břichabolech kdykoliv a pokud možno další hodinu být v sedě. Obvykle vzhledem k hořkosti směsi stačí u této směsi menší dávkování 1-2 lžičky na 1-1,5 dcl vody, mimo akutnější stavy, kdy beru 3-4 lžičky do 1,5-2 dcl vody tělní teploty.

Při pozření nestravitelného jídla beru tuto směs do půl hodiny v křeslosedě umožní průchod střevy nebo do 5ti minut urychlí bezproblémové vyvrhnutí.

Na břichabol a žlučníkobol 1-3 lžičky do 1-2 dcl teplé vody a pít podle potíží 1-6xD. Na potíže náhlé to stačí ihned jednou, na dlouhodobé a stresové preventivně včas a před všemi těžko stravitelnými jídly 5-15 minut asi 3xD. Potřebuji-li to na zlepšení pohybu střev například při vředech, zánětech, zácpě, průjmu, Crohnově chorobě, celiakii, tak si to beru raději po jídlech. A k tomu ještě Bylinný extrakt z ostropestřece+.

Když mě honí „mlsná“, tak si ho připravím víc zředěný asi 1-2 lžičky na ½ l vlažné vody, popíjím dle chuti a téměř nepociťuji hlad.

Poznámka

Bez kontraindikací. Lze i dlouhodobé pití dle citu a potřeby. Je dobré mít tuto směs jako první pomoc doma na polici v první řadě a všude, kde vám je nebo bude špatně. Nelze-li potravu strávit, urychlí její vyvrhnutí.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt ze zeměžluče+".

Složení

Etanol, voda, bylinný extrakt ze zeměžluče, hořce, pampelišky, vachty, anděliky, puškvorce, jalovce, smilu, pelyňku, čekanky, heřmánku, libečku, fenyklu, chmele, kozlíku, mochny.

Přihlášení uživatele