C100 - Vitamín C sypaný 

Vitamín C sypaný (C100)

Zvýšení imunity, prevence infekčních onemocnění - rychlý účinek, dočasně jsme jediní v CZ, kde je skladem!!!

Sypaný, mnou velmi oblíbený jemně krystalický vitamín C. Rychlý účinek, výborná cena za 100 g.

Vitamín C je významnou ochranou při epidemiích chřipky, působí preventivně proti vzniku virových a bakteriálních infekcí i proti stresu. Zlepšuje činnost imunitního systému. Chrání cévy, zvyšuje schopnost organizmu vstřebávat železo, je důležitý pro tvorbu červených krvinek, reguluje produkci cholesterolu a snižuje krevní tlak.

Vitamín C potřebují těhotné a kojící ženy, sportovci, kuřáci, konzumenti alkoholu, osoby v rekonvalescenci, mající vysokou fyzickou aktivitu či pohybující se ve znečištěném nebo infekčním prostředí.

Sám si do čaje přidávám vit. C asi půl lžičky místo citrónu nebo citrónových koncentrátů, které mi obvykle leptají jazyk. V počátečním stadiu nachlazení je to vynikající popud, jehož přebytek se během hodiny vymočí, takže jen silně nastartuje imunitu a mizí. Pakliže imunita vázne, tak to lze klidně zopakovat nebo použít vitamín C s prodlouženým vstřebáváním (Vitamín C 500 mg nebo Vitamín C 1000 mg).

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích.

Přihlášení uživatele