Diosmin, hesperidin, aescin

Diosmin, hesperidin, aescin

Žilní obtíže, křečové žíly, bolesti a otoky nohou, hemeroidy

Obsahuje mikronizovaný a čištěný diosmin s hesperidinem a alfa aescin. Tyto účinné látky jsou již dlouhá léta používány s úpěchem při terapii všech projevů chronické žilní nedostatečnosti a hemeroidů. U přípravků obsahujících diosmin a hesperidin byl prokázán jejich pozitivní účinek na mikrocirkulaci, což vede k normalizaci propustnosti kapilár a v konečném efektu pak ke zmírnění nebo odstranění edémů. Oba produkty blokují hromadění krve v žilách dolních končetin a zvyšují také lymfatický odtok. Alfa aescin, získaný z plodů jírovce maďalu, má některé účinky podobné, v humánní medicíně je používán pro své silné protizánětlivé a protiedematózní účinky. Zatímco účinek diosminu a hesperidinu se rozvíjí postupně, nástup protizánětlivého účinku alfa aescinu je rychlý.

Díky této kombinaci rychle ustoupí nepříjemné obtíže (jako např. pocit těžkých nohou) a účinek dlouhodobě přetrvává. Příznivě ovlivňuje stav žil, snižuje pocit unavených, oteklých a bolestivých nohou, má příznivý účinek na popraskané drobné žilky a napomáhá při hemeroidech.

Dávkování: 1 tableta 2 x denně během jídla.

Upozornění: Kvůli přítomnosti aescinu se nesmí podávat během prvních tří měsíců těhotenství. Od čtvrtého měsíce a v období kojení smí být přípravek používán na výslovné doporučení lékaře.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích.

Přihlášení uživatele