DMAE

DMAE

DMAE stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu a výrazně zlepšuje paměť a proces učení, zvyšuje IQ, mentální energii, odstraňuje únavu a působí proti stárnutí.

Jedná se o přírodní potravinový doplněk obsahující dimethylaminoethanol, který je v malém množství trvale přítomen v lidském mozku, kde působí jako prekurzor cholinu a acetylcholinu. Uvedená látka se v přírodě vyskytuje zejména v mase ančoviček a sardinek.

Acetylcholin je látka, která přenáší impulsy z jedné nervové buňky do druhé, a tím hraje životně důležitou roli při fyzických i mentálních funkcích. Nedostatek acetylcholinu zhoršuje mozkovou činnost. Jeho hladina se snižuje věkem a příjmem toxických látek potravou. Avšak i navzdory dobré stravě trpí mnoho lidí (pravděpodobně až 75 % populace) nedostatek acetylcholinu. Výzkum shledal, že DMAE je velmi kvalitním zdrojem cholinu. Jedná se o speciální preparát, který je určen všem aktivním lidem, studentům a manažerům.

DMAE působí také jako velmi efektivní antioxidant a deaktivátor volných radikálů. Přeměňuje buněčný odpad lipofuscin, který zapříčiňuje tvorbu stařeckých skvrn a skvrn na játrech. DMAE je také okamžitý předchůdce cholinu při stavbě a opravě buněčných membrán, obzvláště v mozku a centrálním nervovém systému. Jeho hlavní předností je, že snadno překračuje mozkovou krevní barieru a prostupuje skrz buněčné membrány.

Kdy DMAE pomáhá:
– aktivuje IQ
– urychluje proces učení a paměti
– zlepšuje náladu a zvyšuje mentální energii
– odstraňuje únavu
– pozitivně ovlivňuje poruchy spánku
– zpomaluje procesy stárnutí
– posiluje imunitní systém
– zvyšuje libido a sexuální výkonnost
– pomáhá hyperaktivním dětem

Dávkování:
1-2 tablety denně

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích.

Přihlášení uživatele