GLUC - GLUCAMEDIC®

GLUC - GLUCAMEDIC®

GLUC - GLUCAMEDIC®

GLUCAMEDIC® extrakt z houby hlívy ústřičné                             GLUC

Podpora imunity zejména při nádorových a infekčních onemocnění

Hlíva ústřičná je houba dnes již obvyklá ve velkosamoobsluhách, ale málokdo ví, že obsahuje D-glukany s mimořádně vysokou nespecifickou schopností stimulovat imunitu bez vedlejších účinků. Velmi vhodně doplňuje účinek bylinných směsí zaměřených na posílení imunity, například Tymiánové směsi TK, Šalvějové směsi LPK, Diviznové směsi PK, Lipové směsi PPK.
Samotnou hlívu si můžete velmi účinně rozmixovat 1:1 s vodkou na levnější tříchlapový elixír – dva vás drží a třetí vám toho dá lžíci do úst a podrží, dokud nepolknete.

Kdo si nechce v potravě připravovat samotnou houbu, má možnost použít extrakt GLUCAMEDIC, který se dodává v 250 ml lahvičkách a užívá pro podporu imunity 1-6× denně dle potřeby po lžičkách do vody, čaje nebo i jen tak neředěný. Tento GLUCAMEDIC používají v terapii rakovin i některá onkologická alternativní pracoviště.
Doporučuji GLUCAMEDIC přidávat k našim koncentrátům Tymiánovou směs TK, Šalvějovou směs LPK, Diviznovou směs PK, Medvědicovou směs LPPK v množství 2-3 lžičky na porci, tedy do 1-2 dcl vody, mimo jídla 1-5×D. Já někdy GLUCAMEDIC užívám tak, že jej vezmu neředěný do úst a před polknutím podržím, jak dlouho to jde.

 

Objem: 250 ml
Výrobce: Ing. Jan Kroutil

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele