Linioil (lněný olej extrahovaný CO2)

Linioil (lněný olej extrahovaný CO2)

Linioil (lněný olej extrahovaný CO2)

Lněný olej Linioil extrahovaný tlakovým CO2, tedy s maximálním obsahem nízkomolekulárních složek s vlivem na diabetes, oběh a hlavně raka a exspirací 3 roky. Protože je určen pro dlouhodobé užívání a jen těm, co to nebudou ochutnávat, je jen půllitrové balení.

Chuťově je docela tříchlapový (dva drží a třetí krmí)... já ho mohu hlavně s tvarohem, ale docela překvapivě divná chuť zmizí v omáčkách a v polévkách, což je důležité hlavně pro diabetiky, kterým tvaroh moc nechutná.


Pro případné experimentátory a rakovináře jsem ho namíchal pokusně jako 50% suroviny do ostropestřecové kaše - kdo by to chtěl zkusit - objednávejte jako OO-KL Ostropestřecový olej - kaše se Linioilem.

Chuťově je to také jen tak tak, ale z obavy z rakoviny si dělám kúru 2xD lžíci s jídlem - čekal jsem, že to bude horší. Nechutná mi to, ale jím to už skoro bez ošklíbání.

Linioil jsem použil i při výrobě čistého Ostropestřecového oleje L   OO-L, kde ho je také 50%, čím se chuťově také zhoršil... ale ne o tolik.

Rakovinářům doporučuji jako maximální zdroj omega 3 a dalších látek s účinkem na normální funkce mitochondrií za účelem obnovení jejich schopnosti autodestrukce rakovinné buňky, rakovinou odstavené. Z tohoto důvodu je velmi vhodné i u zdravých lidí si dělat preventivně nejméně jednou ročně Tvaroholiniolejovou kúru a v případě mimořádných stresů (zvláště, jsou-li i deprese) alespoň 2x ročně:

Tvaroholiniolejová jednoměsíční kúra:

Vezmětež tvarohu kostky půl (asi 125g) a přidejtež 20-30 ml mléka plnotučného nebo řídkého jogurtu bílého asi 50-100 ml a vražte do toho Linioil 30-40 ml (10 ml na každých započatých 25 kg hmotnosti!). Vezměte tyčový mixér a promixujte. S normálním to jde lépe, ale nejde to dobře vyndat. Snězte váš produkt, ošklíbáte-li se pilně, po troškách v průběhu dne nebo najednou místo snídaně, čímž ale výrazně opozdíte a ponížíte hlad na oběd s následkem snižování hmotnosti a nesnědení obvykle plánovaného množství krmiv.

U hemeroidářů, diabetiků, žaludkovředařů, zánětostřevařů a lidí s již probíhající rakovinou, či podezřením na ni, doporučuji přidat kromě Linioilu ještě stejné množství speciální olejové směsi MO+RO+, kterou možno zakoupit jako MO+ a RO též samostatně a smíchat v poměru 3:1 nebo již hotovou směs MO+RO+ s nejmaximálním obsahem flavonoidů. Užívat do uzdravení nebo jeden furt.

Poznámka: Když by tělo vzdorovalo ztrávení - dejte si 1-3 lžičky 12K do 1-1,5 akorát teplé vody a vypijte to a ono se to poddá. Potom si Zadbalonem rozblokujte záda - to bývá nejčastější příčina. Druhá častá je, že se vystresujete, naštvete - na tohle to ale funguje také.

Poznámka č. 2: Běžné světlo Linioil nekazí a běžná teplota také ne, dokud není lahev otevřená a přístup vzduchu, tedy kyslíku. Po otevření doporučuji spíše chladnější teplotu a důsledně uzavírat lahev a neodkládat spotřebu.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele