LVK78 - Vrbovková směs 78

LVK78 - Vrbovková směs 78

VRBOVKOVÁ směs 78                           LVK78  (ledvinová vrbovková 78)

Močopudnost, otoky, ledviny

Při přemýšlení, jak pomoci sobě nebo lidem se zbytkovou funkcí ledvin odsouzených k umělé ledvině nebo k transplantaci, jsem zjistil, že stačí pozměnit technologii Vrbovkové směsi LVK a výsledek požadované umí. Povedl se mi speciální močopudný až meliorační čaj a doporučuji ho pít především kvůli rozfungování velmi špatně pracujících ledvin, obvykle 2-5× denně mimo jídla ½ lžičky (1 ml) do 1 dcl vody s ohledem na močený objem. U fungujících ledvin i více. Kopřivově aromatická chuť tohoto čaje je hodně zvláštní a docela příjemná, předávkováním se ale prudce zhorší.
Tato směs se mi jeví pro slábnoucí ledviny jako velmi šetrná, nedráždivá, silně stimulační a močopudná a její nepatrný prostatu stimulující a protizánětlivý efekt spočívá zřejmě jen v proplachu a obnově vytrácející se funkce tvorby moči. LVK78 doporučuji také při chronických zánětech a degenerativních onemocněních ledvin a močových cest pro pravidelné krátkodobé i dlouhodobé užívání.

Nekombinovat:
Tento čaj nesnáší kombinaci a míchání v jedné porci s ničím. Při otocích nohou a špatném vylučování vody z těla ho v užívání několikrát denně střídám s pitím Mátové směsi MK, při revmatizmu klidném s Šípkovou směsí AK a Borůvkovou směsí CK, revmatizmu zánětlivém s Tymiánovou směsí TK a Šalvějovou směsí LPK, při zánětu ledvinMedvědicovou směsí LPPK, Tymiánovou směsí TK a případně Šalvějovou směsí LPK, při ledvinových kamenech a pískuJahodovou směsí UK.

Až na výjimku:
Při prudkém zánětu ledvin při horečce, chřipce či jiné viróze nebo bakterióze (např. růže a kdovíco ještě) a viditelném zpomalení produkce moči doporučuji výjimečně společnou kombinaci s Medvědicovou směsí LPPK, sodou a hlívou (Glucamedic) a tím zapíjet 1 lžičku až 1 lžíci Brutnákového oleje BGO. Je to proto, abychom předešli zánětu ledvinových klubíček, která by při tom mohla zarůst nebo by mohla přestat být identifikovatelná vlastní imunitou a následně jí zničena s výsledkem – ledviny, mládí i stáří jsou v pr... (sprosťáci si doplní „deli“, ostatní „yč“; úplní slušňáci a návštěvníci knihoven si škrtnou „pr“ a „hoven“ a doplní „tytam“ a „biblioték“).

Složení je stejné jako u LVK, jen zpracování jiné:
Voda, Etanol (alkohol), bylinný extrakt z vrbovky, břízy, medvědice, zlatobýlu, kopřivy, blešníku, truskavce, jehlice.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele