Meridol - ústní voda

Meridol - ústní voda

Meridol ústní voda

Podporuje regeneraci podrážděných dásní a je účinnou prevencí tvorby zubního plaku.

Meridol ústní voda obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek aminfluoridu/fluoridu cínatého s prodlouženým účinkem.  Bakteriální plak se často při čištění zubů zcela neodstraní. Usazuje se především na okraji dásní a stává se tak hlavní příčinou zanícených dásní. Ústní voda meridol na delší dobu inaktivuje zbylý bakteriální plak. Zvláštní adhezivní vlastnosti této kombinace účinných složek efektivně zabraňují opětovnému vytváření plaku a účinně zamezují problémům s dásněmi. Přípravek meridol ústní voda přitom zachovává přirozenou rovnováhu bakteriální flóry v ústní dutině.

Meridol ústní voda je vhodná ke každodennímu použití, zejména při zánětech dásní (krvácení z dásní), v případech, kdy je nesnadné dodržovat pravidla ústní hygieny, a u pacientů s výraznou tvorbou zubního plaku.

Je obzvláště vhodná pro ty, kteří nosí ortodontické aparáty, mají můstky, atd. Prostě, když už si koupíte pastu, tak neváhejte ani trochu s ústní vodou. Stejně lepší neseženete a tahle zklidňuje navíc i podrážděné dásně.

Neobsahuje alkohol.

Vyvinuto švýcarskými specialisty. Úspěšně klinicky testováno.

Obsah: 400 ml
Výrobce: GABA International, Švýcarsko

Přihlášení uživatele