Metyl ester kyseliny křemičité

Metyl ester kyseliny křemičité

Přípravek s vysokým obsahem křemíku (na bázi vodního gelu polymetylkřemičíté kyseliny).

Domnívám se, že fyzikálně-chemicky chápu, jakým způsobem to v těle funguje, ale nehodlám zde na toto téma polemizovat. Je to přípravek, o němž si díky struktuře myslím, že je vynikajícím produktem tohoto typu v sorbční kategorii značky: Sám bych to líp neudělal.

1) Při pomalém dávkování při jídlech se křemík z malé části umí vstřebávat a je to náš dosud neznámý oblíbenec. Křemík je systémový prvek mimořádné důležitosti pro naše organizmy. Podílí se i na sycení stárnoucích buněk (ne organizmu jako celek) vodou. Zlepšuje plasticitu vaziv, kloubů a svalů (bolestí a vrzání), plasticitu pokožky (vrásky a stařecké tuhnutí kůže), zpomaluje degradaci podkožního kolagenu (stárnutí pleti), v pokožce dále zvyšuje odolnost na pigmentové a podobné změny a zvyšuje odolnost proti všem typům záření.

Celkově zvyšuje imunitu a zvlášť v prevenci rakoviny. Zlepšuje pružnost cév a je vhodným doplňkem terapie při všech oběhových chorobách. Přitom se s žádnou chemickou léčbou nekříží. Omezuje aktivitu patogenních mikrobů v trávení a eliminuje značnou část toxinů. Zvyšuje aktivitu jaterních a slinivkových enzymů. Podílí se na eliminaci ekzémů, akné a plísní při vnitřním i zevním použití. Zlepšuje funkce celého organizmu a zpomaluje významně projevy stárnutí, hučení v uších, rukytřes, přecitlivělost a slábnutí očí apod. Lze očekávat účinek i na omezení tvorby patogenní amyloidní tkáně (Alzheimer) a dalších zmutování (změny DNA, rakoviny) díky přeprogramování buněk viry. Obecně citlivost na virové nákazy a tkáňové změny.

To se ale děje toliko při pravidelném a dlouhodobém užívání současně s jídlem, takže si to užíváte a změny budete pozorovat jen minimálně, protože stárnout budou hlavě bližní kolem, kteří do této aktivity neinvestují. Pro toto dlouhodobé užívání doporučuji brát křemíkogel zhruba 1/4-1/2 lžičky s obědem, aby se dostal do organizmu spolu s natráveninou, tedy asi půl až jeden mililitr denně podle hmotnosti. Užívá se přímo do úst a zapít, což je lehce pískové chuti nebo po rozmíchání ve vodě, kde je téměř bez chuti.

2) Pro první detoxikační kúru na 3-8  týdnů i déle podle zdevastovanosti organizmu a dle potřeby opakovat 1-3x ročně pro celkovou detoxikaci při nejrůznějších potížích doporučuji užívání křemíkogelu v dávce dvou plných lžiček až celé lžíce s mírnou čepicí 3xD, až 1g/kg aktuální hmotnosti na den u těžších případů (obvykle stačí asi 3xD 1 lžíce asi 15g = 45 g/D) a užívá se mimo jídla právě pro svoji vysokou sorbční schopnost na toxiny, což by rozředěním natráveninou při jídlech nefungovalo (tedy asi hodinu před jídly nebo 2-3 hod. po jídlech), aby byl prostor trávení volný a draze se nedetoxikovala toliko natrávenina.

Pročítal jsem klinické zprávy a informace dodavatelů a nabyl jsem dojmu, že v rusky mluvících zemích se už ani ničím jiným nemusí moc léčit.

Faktem je, že popisované změny v krevním obraze jsou po dvou týdnech až neuvěřitelné. Používá se pro eliminaci salmonely, úplavice, lupénky, ekzémů, gestoz těhotných, cukrovkových změn a díky jim uřezávaných končetin, ledvinových problémů, rakovin, jaterních poruch se žloutenkami a mononukleózou v první řadě, anémií, leukémií a snad všech rakovin, veškeré jejich i ostatní terapie chemickými sajrajty, otoků, bércáků a hnědých nohou, revmatizmu, ztuhlých a vrzavých kloubů a svalů, páteřových bolestech, únavového syndromu, depresích, migrénách, odvykacích abstinenčních příznaků, závislostech a intoxikacích všeho druhu (i poalkoholických opicích), cévních poruchách a cholesterolu, cukrovkách všech typů a věku, stařecké demenci a při omezení funkce mozku všech věkových skupin (mozku, tedy mimo politiky, příslušníky, byrokraty a funkcionáře) a co nejvíc – pomáhá pro kompletní údržbu trávicích orgánů, tedy počínaje průjmy, zácpami, záněty střev, záněty slinivky, žlučníku, jater, žaludku, záchvaty žlučníkových kolik, zanesených žlučovodů, vředů, Crohnovou chorobou, celiakií, ztenčení a zenesení střev, přes veškeré alergie po rakoviny těchto orgánů s klinicky prokazovaným úbytkem úmrtnosti asi o třetinu. Při tom nemá žádné interakce s léky, a pokud vím, není na křemíkogely zaznamenána přecitlivělost ani při předávkování u mladistvé gravidní celiakiky. Není chemicky jak, protože křemíkogel se chová hydrofobně a chemicky inertně. Váže patogenní mikroby, plísně, viry, ale nechává selektivně v klidu hodnou střevní symbiotickou vegetaci. Prostě to je F – na všechno.

Vzhledem k tomu, že naše levnou potravou devastovaná střeva vítězí v rakovině na celém světě, je toto informace k zamyšlení (kdo má čím nebo kdo si na to někoho zjedná…).

Důsledkem onoho zamyšlení, je další náznak, že za většinu našich zdravotních potíží může i strava i to, že jestli je na křemíkogelech jen desetina pravdy, tak to přece stojí za pokus. Takzvaně – no, nekupte to…

Druhým důsledkem by mělo být rozhodnutí jít do preventivní sebeopravné kúry a tu bych doporučil následovně:

Upravte si pravidelný režim jídel, abyste dodrželi aplikační časy a stereotyp. 3xD 1 lžíci (hubení bez čepice, tlustí s čepicí (příslušníci a byrokrati: ne na hlavě, ale na lžíci (ne čepici z hlavy, ale z křemíkogelu (blonďatí byrokratičtí příslušníci, fukcionáři a politici – nechte na hlavě, zapomeňte a odejděte…)))) 2-3 hodiny po jídlech nebo 1-2 hodiny před jídly. Obézní mohou křemíkogel i místo jídla, protože to zklidňuje pocit hladu v trávení. Poprvé doporučuji silnější dávku a klidně déle až 6 týdnů. Za tři měsíce opakovat o týden kratší kúru a za další kvartál opět o týden kratší a kvartálně dál vždy alespoň na 2 týdny na sobě nešetřit křemíkogelem. Uděláte-li si detoxikační kúru jen jednou za rok, tedy tak, jak jsem popsal v okolí čepic.

Zblbl-li jsem, či vás, berte to ráno a na noc u postele, odpoledne asi 3 hodiny po obědě a nejméně hodinu před večeří.

Pokračovat lze křemíkogelem dál viz 1).

3) Pro zlepšení pleti koupelemi se našlehá v 1/4-1/2 l vody 1-2 polévkové lžíce Křemíkogelu a vylije do vody ve vaně, kam hodláte odložit na chvíli své prostárlé, ekzematické, smrduté až plesnivé, ztuhlé, prokřehlé a málo duživé tělo za účelem obnovy sil, zdraví, funkce a mladistvějšího vzhledu. Omlazovací efekt mohutně zesílí přídavek 1 lžíce práškového vitamínu C (vit. C 100) a 50-100 ml Raš (Balneologický rašelinný koncentrát).

Prostě strčíte do vody s Raš, C a křemíkogelem svoji starou a vyndáte novou – nelžu, já to mám doma s Novou normálně…

Toto vše je jen můj osobní a toliko vlastní názor mimo obecná dogmata, takže obecně lidem s jiskrou v oku (při pohledu ze světla do tmy) doporučuji se držet velmi opatrného návodu na etiketě schváleného odborným úředníkem.

Zvědavcům zdar! Perspektivním pozůstalým s křemíkogelem trpělivost!

B. Nový, www.dedekkorenar.cz, Křemíkogel (v. 080403)

Přihlášení uživatele