MO+ - Měsíčkový olej + LYMFOLEJ+®

MO+

Přejít do Eshopu do Měsíčkového oleje+ MO+

MĚSÍČKOVÝ OLEJ+  ® LYMFOLEJ+        MO+

Všichni starší 30 let. Záněty a vředy trávicího systému, imunita, chronický kašel, žlučovody.

Měsíčkový olej jsem vymýšlel původně proti kašli, protože mi bylo z tradičních rad v této indikaci velmi vychváleno používání psího sádla, zevně i vnitřně. Jatečních psů ale bylo málo a shánění jejich sádla dost obtížná až nebezpečná činnost. Tak jsem se zamyslel, pomeditoval, poinformoval se a začala moje nejdelší dvanáctiletá výzkumná anabáze, než jsem MO i s pomocí lidí vypiloval.

MO vždy končí v lymfě, proto Lymfolej ®:
Můj pseudovědecký a pyšně neskromný názor na Měsíčkový olej MO vychází z toho, že jej vyrábím vlastníma rukama tak kvalitně, jako bych ho dělal jen pro sebe, takže k němu mám citovou vazbu. Je mi celkem jedno, že množství jiných výrobců vyrábí další měsíčkové oleje. Já si dělám svůj Měsíčkový olej MO Lymfolej ®, mám ho omakaný a vymakaný a je pro mě několikanásobně lepší než jakýkoliv cizí. Vím proč, ale neřeknu, dalo to hodně bádání. Podle mého pozorování se MO vstřebává do pokožky velmi snadno ve značném množství a lymfatický systém jej zachycuje. Část se dostává i do vazivového a svalového aparátu a umožňuje klouzání svalových a vazivových vláken i fascií po sobě s menším třením. Oranžové barvivo měsíčku a další složky se chovají protizánětlivě.
MO se vstřebává do lymfy částečně i z trávení, kde působí podobně opravně a průchodem břišními a hrudními mízními uzlinami stimuluje lymfatickou aktivitu a tvorbu protilátek, které se pak uplatní v krvi tekoucí do plic.

Z toho plyne:
Flavonoidní barvivo měsíčku nesnáší světlo a vysokoenergetické záření.
MO se vstřebává do tkání a vaziv s viditelným lubrikačním a regeneračním efektem.
MO se vstřebává do lymfy s pozorovaným protizánětlivým a protirakovinným efektem.
MO se průchodem lymfou účastní metabolických procesů.
MO může ředit žluč a tím čistit žlučovody.
MO může ředit stolici.
Silné vstřebávání MO vede k vysušování pokožky, případně k zahlcení podkožní lymfy.
Přebytek rostlinného oleje má tendenci na povrchu zasychat; zaschlý MO není vstřebatelný a může pokožku dráždit.
Na měsíček a jeho substance může být alergie.
Podpůrný vliv měsíčku a ostatních přítomných bylin vnitřně využívám při zklidňování sliznic a zvláště se mi osvědčil u zánětlivých pochodů v žaludku a střevech vedoucích k vředům, polypům nebo rakovině. Podle mého osobního názoru má MO nejen protizánětlivé, ale i protikancerogenní účinky a to jak v prevenci, tak i když už je zle. Přesto jej lidé nedoceňují, protože jsou dezorientováni množstvím jiných většinou ne příliš účinných výrobků z měsíčku.

Myslel jsem, že původní Měsíčkového oleje MO již nejde vylepšit. Ale povedlo se mi to náramně. Takže zde je MO+.
Nová verze je zajímavá tím, že výrazněji zpomaluje stárnutí sliznic a zvláště pleti a obnovuje její pružnost, takže když se s tím bude někdo patlat a matlat, tak mu asi budou ubývat vrásky, roky a kde co.
Původně jsem ho chtěl vylepšit pro nové využití pro 1-2×D podržení v ústech půl hodiny a spolknutí, které se osvědčuje při kašli, zánětech v ústech a zubech, zánětech v trávení a střevech, rakovinách (plic, žaludku, jater, slinivky, střev, prsu a spodku) i jako prevence, aby nebyly.
Nicméně to zase o řád zlepšuje obranu organizmu před dalšími škodlivinami - ale to si řekneme po dalších pokusech. Zatím to matlejte po sobě a do sebe + do úst stejně jako normální MO a v klidu očekávejte zdraví, které odešlo do... aha, teď jsem se inspiroval - tato šarže je rozhodně ještě lepší i na hemeroidy. (A dámám s myomy i do... ehm...)
Původní inspirační impulz ale vyšel od rakovin.
Vylepšení technologie mi přišlo ve služebním snu, když jsem spal na pracovišti. (Protože, když se spí na pracovišti, tak se povolují toliko sny služební!)
Více a nejpodrobněji o užívání Měsíčkového oleje MO.

Složení:
Slunečnicový olej, bylinný extrakt z měsíčku, ostropestřece, heřmánku, lopuchu, řebříčku, benediktu, chmele, šalvěje a levandule.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele