MobiVen Micro

MobiVen Micro

MobiVen Micro

Žilní obtíže, křečové žíly, bolesti a otoky nohou, hemeroidy

MOBIVEN Micro obsahuje mikronizovaný a čištěný diosmin s hesperidinem a alfa aescin. Tyto účinné látky jsou již dlouhá léta používány s úpěchem při terapii všech projevů chronické žilní nedostatečnosti a hemeroidů. U přípravků obsahujících diosmin a hesperidin byl prokázán jejich pozitivní účinek na mikrocirkulaci, což vede k normalizaci propustnosti kapilár a v konečném efektu pak ke zmírnění nebo odstranění edémů. Oba produkty blokují hromadění krve v žilách dolních končetin a zvyšují také lymfatický odtok. Alfa aescin, získaný z plodů jírovce maďalu, má některé účinky podobné, v humánní medicíně je používán pro své silné protizánětlivé a protiedematózní účinky. Zatímco účinek diosminu a hesperidinu se rozvíjí postupně, nástup protizánětlivého účinku alfa aescinu je rychlý.

Díky této kombinaci rychle ustoupí nepříjemné obtíže (jako např. pocit těžkých nohou) a účinek dlouhodobě přetrvává. MOBIVEN Micro příznivě ovlivňuje stav žil, snižuje pocit unavených, oteklých a bolestivých nohou, má příznivý účinek na popraskané drobné žilky a napomáhá při hemeroidech.

Dávkování: 1 tableta 2 x denně během jídla.

Upozornění: Kvůli přítomnosti aescinu se nesmí podávat během prvních tří měsíců těhotenství. Od čtvrtého měsíce a v období kojení smí být přípravek používán na výslovné doporučení lékaře.

Složení 1 tablety:
Diosmin 450 mg
Hesperidin (mikronizované bioflavonoidy) 50 mg
Alfa aescin 30 mg

Obsah: 60 tablet
Výrobce: VULM CZ, a.s.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele