MOM - Xichtmast

MOM - Xichtmast

MĚSÍČKOVÁ  MAST                                    MOM  (měsíček, odolná mast)

Přesušená, pergamenová či atrofovaná pleť, hluboké vrásky

Tuto mast jsem vyvinul na poškozenou, citlivou, atrofovanou, stárnoucí, suchou až přesušenou nebo vrásčitou pleť, ale také proto, aby s vámi kůže dlouho vydržela. Je určena pro muže po tvrdé práci i dívky po ženské práci, zvláště charakteru praní prádla a mytí nádobí. Vhodná pro mladé, nezbytná pro starce.

Jak MOM mast působí:
Mimořádně dlouhý a ochranný účinek MOM spočívá v tom, že zabraňuje nadbytečnému odparu vody z pokožky a tím udržuje nejen její tonus a vláčnost, ale hlavně jí zajišťuje mnohem mladší vzhled. Tohoto hydratačního efektu se dosahuje velmi výrazným snížením ztrát vody v pokožce odparem (při zachování možnosti kůže dýchat) a ta je tak zachována pro odplavování metabolitů a dobrou funkci kapilárního a lymfatického systému, základu funkční regenerace. To má za následek dlouhověkost vaší pokožky i to, že vrásky se vyhlazují a mizí. Tento proces výrazně podporuje vtírání malého množství Měsíčkového oleje MO pro zvýšení plastičnosti vaziva (snížení tuhosti pokožky) a toku lymfy před aplikací MOM. Kůže je pak odolná, pevná a hebká. Stejným způsobem lze tuto kombinaci aplikovat na viditelná a přístupná ložiska lupénky, tedy nejdříve Měsíčkový olej MO a pak MOM.

Obvyklé využití:
MOM
se maže do oblasti vysušené a atrofované nebo jinak poškozené či uvadající stárnoucí pleti v tenké vrstvě. Budete-li se mazat na obličeji, čiňte tak od středové svislice do stran k uším – ve směru toku lymfy. Od uší a na krku směrem dolů. Na trupu směrem do podpaží. Od pupku níže směrem do třísel. Ruce a nohy směrem k srdci. Nohy starších lidí jsou typicky vysušené nadbytkem usazenin v buňkách pokožky a ruce mají pleť atrofovanou pracími a očistnými prostředky. Pro ně je ochrana MOM či mastmi podobných vlastností nezbytná.

Složení:
Vazelína, Synderman, vosk, glycerin, levandulová silice, bylinný extrakt z měsíčku, heřmánku, levandule, řebříčku a proskurníku.

Další druhy Měsíčkové masti MOM:

  • Měsíčková mast MOM-A je nejlepší mast, co umím, na regeneraci stárnoucí, změněné, zánětlivé, překrvené, atrofované, vrásčité, unavené a venkoncem divné pokožky.
  • Měsíčková mast se stříbrem MOM-Ag je měsíčková mast stejného složení jako MOM-A, obsahující navíc dezinfekční stříbrný prach pro dlouhodobou ochranu proti mikroorganizmům a plísním.

Přihlášení uživatele