Moringa

Moringa

46 antioxidantů, 90 vitamínů, minerálů a aminokyselin

 

Informace

Moringa tablety vyrobené s novým složením, díky které obsahuje každá tableta 800 mg 100 % organické moringy, což je o 33 % více moringy, než v předchozí verzi tablet. Tablety vyrábíme v České republice v akreditované provozovně, při striktním dodržování principů Analýzy nebezpečí a kontroly kritických bodů. Naše moringa pochází z panensky čisté přírody jižní Etiopie a je 100 % organická (Bio kvalita). Tablety vznikají lisováním 100 % čistého prášku z listů stromu moringa oleifera a moringa stenopetala.

Komu doporučujeme

Moringa tablety slouží jako doplněk stravy s vysokým obsahem antioxidantů, vitamínů, minerálů a aminokyselin. Konzumace tablet moringa podporuje přirozenou imunitu, posiluje fyzickou kondici, působí příznivě na krevní tlak i na zažívání a metabolismus, zlepšuje paměť, zpomaluje proces stárnutí buněk, chrání před srdečními příhodami a zvyšuje plodnost.

Moringa je prospěšná všem. Zvlášť vhodná je pro osoby s duševně či fyzicky náročným povoláním, výkonnostní sportovce, seniory, cukrovkáře, vegetariány, vegany a celiaky.

Fair trade

Drcené listy stromu moringa oleifera a moringa stenopetala, které tvoří základ tablet, dovážíme semi, bez přeprodejců, z jižní Etiopie. Kupujeme je za ceny v místě obvyklé, bez slev, přímo od svépomocné kooperativy sedmnácti žen, které moringu pěstují, sklízí a suší ve venkovské oblasti kolem Arba Minch. Koupí a konzumací produktů značky Mojemoringa.cz mimořádně přispíváte nejen svému zdraví, ale také konkrétním komunitám pěstitelek v Etiopii a jejich rodiám. Z každého našeho nákupu mají ony i my velkou radost - mějte ji i vy.

Sušené moringové listy obsahují
- 25x více železa než špenát
- 10x více vitamínu A než mrkev
- 17x více vápníku než mléko
- 15x více draslíku než banán
- 4x více proteinů než vejce
- 4x více vlákniny než ovesné vločky

Strom moringa

Moringa byla známá svými léčivými účinky už před tisíci lety. Drsné podmínky jako nadmořská výška a extrémní sucho donutily moringu zadržovat v sobě co možná nejvíce živin, aby v náročném prostředí mohla vůbec přežít. Díky tomu v listu stromu moringa nalézáme skutečně mimořádné nutriční hodnoty. Mají vysoký obsah antioxidantů, vitamínů, minerálů a aminokyselin. Konzumace moringy podporuje přirozenou imunitu, posiluje fyzickou kondici, působí příznivě na krevní tlak i na zažívání a metabolismus, zlepšuje paměť, zpomaluje proces stárnutí buněk, chrání před srdečními příhodami a zvyšuje plodnost.
- obsahuje 46 antioxidantů
- obsahuje přes 90 vitamínů, minerálů a aminokyselin
- podporuje přirozenou imunitu
- posiluje fyzickou kondici
- působí příznivě na krevní tlak i na zažívání a metabolismus
- dodává energii
- zlepšuje zdraví pokožky
- podporuje správnou funkci jater a ledvin
- pomáhá při problémech s pamětí
- zpomaluje proces stárnutí buněk
- zvyšuje plodnost

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích.

Přihlášení uživatele