Bylinný olej z měsíčku s rakytníkem

Bylinný olej z měsíčku a rakytníku+

Záněty a rakoviny

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám a dávkuji

Když mimo jídla užívám tuto speciální vysokoflavonoidní směs 3-4xD lžíci, tak mám zřejmě raka ve střevech, játrech, plicích nebo kdekoliv. Menší dávkování je i při Crohnovi a zánětech, nebo když vám to určí nevolnost nebo virgule. Tento olej lze zapíjet bylinnými extrakty určenými k pití mimo jídla nebo při nevolnosti Bylinný extrakt ze zeměžluče+ (1-3 ml do decky teplé vody hned). Tento olej v podstatě nejdou vyprat ani „běžným práškem“, ale tento barví supr...

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Slunečnicový olej, rakytníkový olej, bylinný extrakt z měsíčku, ostropestřece, heřmánku, lopuchu".

Složení

Slunečnicový olej, rakytníkový olej, bylinný extrakt z měsíčku, ostropestřece, heřmánku, lopuchu, řebříčku, benediktu, chmele, šalvěje a levandule, rakytníkový olej.

Přihlášení uživatele