Bylinný extrakt z dobromysli

Bylinný extrakt z dobromysli+

Nervy, stres, napětí, přetaženost, deprese, spaní, řidičská únava

Užívám

Když piji tento čaj, potkal jsem nebo se chystám na blbce, kontrolu, písemku, reklamaci, jsem nervózní, vystresovaný, neklidný, hyperkinetický, vystrašený, nervově přetažený a labilní, vytočený, protivný až nesnesitelný, hysterický, zhroucený, nedoceněný až bezcenný, zbrklý a nemohu se soustředit, usnout a ani klidně spát, protože mám záškuby! Přes den si ho dávkuji na stres raději méně, abych si na něj zvyknul co nejpomaleji, protože je po dvou týdnech návykový a chce týden pauzu.

Dávkuji

1-2 lžičky do decky vody 0-4xD mimo jídla nebo kdykoliv je to třeba. Pít takto krátkodobě.

Beru-li si ho jenom na noc 1 lžičku do pití na spaní, tak to mohu klidně užívat dlouhodobě pro regeneraci nervů, protože ty se mi regenerují jen ve spánku a zde se návyk téměř nekoná.

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt z dobromysli+".

Složení

Alkohol, voda, bylinný extrakt z dobromysli, kozlíku, chmele, meduňky, srdečníku, třezalky, bezu černého, anděliky, mateřídoušky, mařinky.

Přihlášení uživatele