NK - Dobromyslová směs

NK - Dobromyslová směs

DOBROMYSLOVÁ směs                                                        NK  (nervová)

Nervy, stres, napětí, přetaženost, deprese, spaní, řidičská únava

Čaj na nervy nikdy není vhodný pro systematické pití, spíše nárazově podle potřeby. Směs NK jsem sestavil pro uklidňující efekt při stresech, ale tak, aby neuspávala a nesnižovala pozornost a soustředění.

Spaní:
NK
tedy není na spaní, ale pro uvolnění napětí, které spaní brání. Proces usínání ale nenavozuje stejným mechanizmem jako léky, proto to není spánek umělý, ale plnohodnotný, kdy se ráno budím naplněn mojí (novou) silou. Nebo pod vlivem rambajzu budíku vyděšeně vyskočím svěže a říkám si, že je den blbý, bílý (rétorický vtip). Jen to chce mít pootevřené okno kvůli kyslíku, nebýt v patogenní zóně, nebýt přiotráven nějak jinak, případně být v posteli sám – bez souseda, milenky, manželky, psa, blechy, štěnice, komára, vší anebo všech. Také tam nikdo kromě mě nesmí chrápat nahlas.
Pozoroval jsem, že s NK si odpočinu, jako bych spal, i když se nad ránem probudím a už neusnu. Prostě si dojdu na záchod, mezitím se mi v konvici přihřeje trochu vody, přicvrknu NK a naliju do příslušného otvoru v hlavě. Pak jdu v pohodě ležet a myslím na správné dýchání, očekávaje radostný příchod nového dne.

A jak jinak?
Lidé i já jsme NK vyzkoušeli při nervových nemocech a potížích, při nespavosti, náhlém i dlouhotrvajícím stresu, při psychické či životní zkoušce, setkání s blbcem, při finanční kontrole, písemce, zkouškách, pohřbu, rande, na duševně exponovaných pracovištích, při práci s lidmi, když chcete na někoho udělat dobrý dojem, například když máte přednášet před množstvím lidí a klepou se vám kolena, nebo před televizní kamerou, kdy si nejste jisti ani svým jménem, natož textem.
K použití NK ve škole jsem byl několika matkami informován, že nápadně zlepšuje soustředěnost a výsledky jejich dětí před tabulí.
Také jistá kuřačka z Prahy mi sdělila, že bez NK by kouřit nedokázala přestat, protože jí pomohlo ztlumit abstinenční projevy při odvykání.

Dávky zvyšovat postupně:
Při prvním použití si dávám NK jen půl lžičky (0,5-1 ml) do 1-2 dcl vody jako jednu dávku a teprve s návykem a adaptací nervového systému při delším užívání bych si zvýšil na maximálně 2 lžičky NK na šálek, protože při předávkování dochází k opaku požadovaného efektu a výsledkem je spíše excitace nervového systému. Všechny přípravky na nervy po čase ztrácejí účinnost. NK také, a proto po 2-4 týdnech pravidelného pití, které by nemělo být častější než 3×D, nebo až začnu pozorovat nižší efekt způsobený návykem, je vhodné NK na 1-2 týdny vynechat.

Kyslík:
To, že potřebuji NK, naznačuje nějakou moji chybu v životosprávě, případně naštvanost nebo stres a s tím související nedostatek kyslíku v mozku. To je potřeba odstranit nadhledem, Novomeditací a odevzdáváním – neřešit neřešitelné! Také Novpoklonami, hemžením se, sportem a skotačením.
Když by toto někdo omylem četl a chtěl výše popsaný postup vyzkoušet a nejvyšší dávka NK by mu již přestala stačit, musí přejít na čas na něco jiného (třeba dýchací Sifon 6) nebo změnit životosprávu (nebo se otrávit, vzít si provaz a jít se do rybníka zastřelit) nebo manželku nebo sousedku (tak teď si nejsem jist, jestli to ukončení předchozí závorky nemělo být až nyní...).

Složení:
Voda, etanol, bylinný extrakt z dobromysle, černého bezu, třezalky, chmele, meduňky, srdečníku, mateřídoušky, svízele, kozlíku, anděliky.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele