NOKILT 

NOKILT - bedrokřížokyčelní pás

Tepelná ochrana bederní a křížové oblasti, ledvin, hýžďových svalů, tříselných úponů a hlavně kyčlí a jejích úponů.

Nokilt je speciální a zcela neobvyklý bederní pás rozšiřující se od bederní páteře dolů v krátkou suknici chránící a zateplující oblast kyčelních kloubů a jejich vaziv, dále třísla, úpony svalů vzpřimujících trup a lokalitu nervů odstupujících od bederní i křížové páteře. Ve výšce pánevních kostí je držen jedním tkalounem jako bederní kalhoty. Prostor před přirozením je volný.

Nokilt je vyroben z oboustranného Merina a je určen k nošení pod šatstvem, slušivé volnější tepláky jsou ideální.Profil boků a hýždí adekvátně rozšiřuje, což je současně testem, zda je pro vás zdraví důležitější než nastavené místní módně oděvní dogma. Faktem je, že pod tepláky si ho nikdo moc nevšimne. V případě propocení při tělesné námaze ho lze otočit a být zase v suchu.

Nekvalitní inervace z bederní a křížové oblasti rozhoduje o poruchách orgánů pánevního dna, ženských a střevních potížích, včetně rakoviny, o tvorbě hemeroidů a cyst, neplodnosti či endometrióze. Jedná se i o prevenci problémů s kyčelními klouby a úpony tříselných vazů, zachování pohyblivosti a řešení coxartrózy či „houserů“.

Nokilt je tedy určen pro všechny osoby, kterým vržou kyčle coxartrózou, mají bolavé úpony kolem kyčlí a třísel, zlobí je bederka a kříž, mají problémy s orgány pánevního dna. Faktem je, že Nokilt si koupí jen lidé již zkušeně trpící. Pro samu prevenci výše uvedených potíží žádnou frontu zájemců neočekávám...

 

Materiál: vlna Merino (oboustranně)
Rozměry:

Fezkotex skončil a já jsem zatím nesehnal nástupce v podobné kvalitě za přijatelnou cenu.

Takže si zatím berte svetr nebo mikinu kolem beder zavázanou rukávy na břiše. Nic lepšího nemáme a potěšili byste mě doporučením....

Přihlášení uživatele