Bylinná kaše z ostropestřece s hlívou

Bylinná kaše z ostropestřece a hlívy+

Játra, detoxikace, imunita, klouby, pokožka

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když užívám ostropestřecovou kaši, tak jsem všemožně intoxikován a zanesen, nemám imunitu v dobrém stavu, ale zato mám obavu z rakoviny nebo alespoň vysoký cholesterol, ošklivou pokožku, únavový syndrom, fleky na ošklivějící a stárnoucí pokožce, ekzém či lupus, vztek, nervy a stres, netrávím a nepamatuju si. Rychle stárnu, jsem neustále unaven, mám bahno ve žlučníku, parazity ve střevech a celkově se necítím dobře detoxikován po chemii v běžné stravě nebo po chemoterapii. A také se cítím dobře, protože z pokožky smrdím a cítím se špatně, protože mě cítí dobře i ostatní... (s city je to vždy složité: Kdo se necítí s námi, ten se cítí proti nám...).

Dávkuji

Obvykle se preventivně velmi dlouhodobě užívá ½ lžíce 2-3xD s jídly nebo při parazitech (žlučníkáři pozvolněji s citem!) nárazově až 5 lžic mimo jídla a na zapití Bylinný extrakt ze zeměžluče+.

Jak si kaše cestu na prodejní pulty sama našla

Když jsem vyráběl olej z ostropestřece, tak mně zbývala drť bylin, kterou jsem dával spřátelenému veterináři pro lepší výsledky, až nám to hodil na hlavu, že se bez práce musí stěhovat, protože všechna zvířata v jeho obvodu jsou nadměrně zdravá a navíc jim kaše chutná. Klienti s rakem a chemoterapií to začali užívat a zjistili, že dávkování po lžičkách je málo a mrtvolný výraz a příznaky jim mizí až při užívání po lžících. Tak jsem to s jejich pomocí ještě výrazně vylepšil...

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Slunečnicový olej, bylinný extrakt z ostropestřece, hlívy ústřičné, lopuchu".

Složení

Bylinná kaše z ostropestřece a hlívy+, benediktu, kotvičníku, libečku, puškvorce, měsíčku, fenyklu a chmele.

Další osvědčené kaše

Bylinná kaše z ostropestřece+

Bylinná kaše z ostropestřece se lnem+

Bylinná kaše z ostropestřece s pampeliškou+

Bylinná kaše z ostropestřece s amarantem a hlívou+

Přihlášení uživatele