Bylinná kaše z ostropestřece se lnem

Bylinná kaše z ostropestřece se lnem+

Detoxikace, lepší využití kyslíku

Užívám

Když užívám ostropestřecovou kaši se speciálním ne zrovna chutným lněným olejem extrahovaným tekutým CO2, tak mám raka a bráním se úplné imprdelizaci. Také při mozkových příhodách, angíně pectoris, ucpávání tepen, trombóze a infarktech. Jsem intoxikován a zanesen, mám imunitu ve špatném stavu, jde na mě cukrovka, tlak a vysoký cholesterol, ekzém, vztek, nervy a strach. Jsem unaven, mám bahno ve žlučníku, plísně a parazity ve střevech a celkově se také necítím moc dobře, protože po chemoterapii cítím svůj konec (i když je třeba umytý…).

Dávkuji

Obvykle se preventivně velmi dlouhodobě užívá ½ lžíce 2-3xD s jídly nebo při parazitech (žlučníkáři pozvolněji s citem!) nárazově až 5 lžic mimo jídla a na zapití Bylinný extrakt ze zeměžluče+.

Jak si kaše cestu na prodejní pulty sama našla

Když jsem vyráběl olej z ostropestřece, tak mně zbývala drť bylin, kterou jsem dával spřátelenému veterináři pro lepší výsledky, až nám to hodil na hlavu, že se bez práce musí stěhovat, protože všechna zvířata v jeho obvodu jsou nadměrně zdravá a navíc jim kaše chutná. Klienti s rakem a chemoterapií to začali užívat a zjistili, že dávkování po lžičkách je málo a mrtvolný výraz a příznaky jim mizí až při užívání po lžících. Tak jsem to s jejich pomocí ještě výrazně vylepšil...

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinná kaše z ostropestřece se lnem+".

Složení

Bylinná kaše z ostropestřece se lnem+, puškvorce, fenyklu a chmele.

Další osvědčené kaše

Bylinná kaše z ostropestřece+

Bylinná kaše z ostropestřece s pampeliškou+

Bylinná kaše z ostropestřece a hlívy+

Bylinná kaše z ostropestřece s amarantem a hlívou+

Přihlášení uživatele