Bylinná kaše z ostropestřece se lnem

Bylinná kaše z ostropestřece se lnem+

Detoxikace, lepší využití kyslíku

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když užívám ostropestřecovou kaši se speciálním ne zrovna chutným lněným olejem extrahovaným tekutým CO2, tak mám raka a bráním se úplné imprdelizaci. Také při mozkových příhodách, angíně pectoris, ucpávání tepen, trombóze a infarktech. Jsem intoxikován a zanesen, mám imunitu ve špatném stavu, jde na mě cukrovka, tlak a vysoký cholesterol, ekzém, vztek, nervy a strach. Jsem unaven, mám bahno ve žlučníku, plísně a parazity ve střevech a celkově se také necítím moc dobře, protože po chemoterapii cítím svůj konec (i když je třeba umytý…).

Dávkuji

Obvykle se preventivně velmi dlouhodobě užívá ½ lžíce 2-3xD s jídly nebo při parazitech (žlučníkáři pozvolněji s citem!) nárazově až 5 lžic mimo jídla a na zapití Bylinný extrakt ze zeměžluče+.

Jak si kaše cestu na prodejní pulty sama našla

Když jsem vyráběl olej z ostropestřece, tak mně zbývala drť bylin, kterou jsem dával spřátelenému veterináři pro lepší výsledky, až nám to hodil na hlavu, že se bez práce musí stěhovat, protože všechna zvířata v jeho obvodu jsou nadměrně zdravá a navíc jim kaše chutná. Klienti s rakem a chemoterapií to začali užívat a zjistili, že dávkování po lžičkách je málo a mrtvolný výraz a příznaky jim mizí až při užívání po lžících. Tak jsem to s jejich pomocí ještě výrazně vylepšil...

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinná kaše z ostropestřece se lnem+".

Složení

Bylinná kaše z ostropestřece se lnem+, puškvorce, fenyklu a chmele.

Další osvědčené kaše

Bylinná kaše z ostropestřece+

Bylinná kaše z ostropestřece s pampeliškou+

Bylinná kaše z ostropestřece a hlívy+

Bylinná kaše z ostropestřece s amarantem a hlívou+

Přihlášení uživatele