Bylinná kaše z ostropestřece s pampeliškou

Bylinná kaše z ostropestřece s pampeliškou+

Játra, detoxikace, rakovina, chemoterapie, ozařování

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když užívám ostropestřecovou kaši s vysokým podílem kořene pampelišky, u kterého jak naše média sdělila, je vysoká pravděpodobnost účinku proti rakovině (naši vědci údajně zjistili...). Kaše tím ale trochu zhořkne a účinek zvýší. Přežvýkavcům a mně dost chutná.

Dávkuji

Obvykle se preventivně velmi dlouhodobě užívá ½ lžíce 2-3xD s jídly nebo při parazitech (žlučníkáři pozvolněji s citem!) nárazově až 5 lžic mimo jídla a na zapití Bylinný extrakt ze zeměžluče+.

Jak si kaše cestu na prodejní pulty sama našla

Když jsem vyráběl olej z ostropestřece, tak mně zbývala drť bylin, kterou jsem dával spřátelenému veterináři pro lepší výsledky, až nám to hodil na hlavu, že se bez práce musí stěhovat, protože všechna zvířata v jeho obvodu jsou nadměrně zdravá a navíc jim kaše chutná. Klienti s rakem a chemoterapií to začali užívat a zjistili, že dávkování po lžičkách je málo a mrtvolný výraz a příznaky jim mizí až při užívání po lžících. Tak jsem to s jejich pomocí ještě výrazně vylepšil...

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinná kaše z ostropestřece s pampeliškou+".

Složení

Bylinná kaše z ostropestřece+, puškvorce, fenyklu a chmele, kořen pampelišky.

Další osvědčené kaše

Bylinná kaše z ostropestřece+

Bylinná kaše z ostropestřece se lnem+

Bylinná kaše z ostropestřece a hlívy+

Bylinná kaše z ostropestřece s amarantem a hlívou+

Přihlášení uživatele