OO-KH - Ostropestřecový olej (kaše) KH

OO-KH - Ostropestřecový olej (kaše) KH

OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ – KH                            OO-KH  (kaše hustá)

Játra, detoxikace, rakovina, chemoterapie, ozařování, střevní sliznice, žlučovody, kojení

Tato základní kaše:

  • Ostropestřecová kaše OKH je vyrobena se záměrem dlouhodobé podpory detoxikace játry, aby se odpadní a jedovaté látky vylučovaly z organizmu a tím zpomalily stařecké a degenerativní změny, zlepšila se kloubní pohyblivost, pokožka, regenerace, imunita, psychický i fyzický výkon, odolnost na přijímané jedy potravní, zemědělské, domácí a lékařské chemie. Užívá se obvykle po jídlech nebo v jídlech, většinou ne na noc.
  • ½ polévkové lžíce 2-3x denně (1-1-0 snídaně-oběd-večeře, nebo 1-1-1) nejlépe do jídla, nebo při jídle.

Další druhy kaší:

  • Ostropestřecová kaše se lnem OKL je vyrobena se záměrem dlouhodobé podpory detoxikace játry, aby se odpadní látky nehromadily v organizmu. Vyrobena je s přídavkem lněného oleje (Linioil) pro akceleraci prostupu kyslíku do buněčných mitochondrií (pro přiblížení se rakoviny řešícímu protokolu Dr. Budwigové).
  • Ostropestřecová kaše s pampeliškou OKT je vyrobena se záměrem dlouhodobé podpory detoxikace játry, aby se odpadní látky nehromadily v organizmu a zároveň s využitím informace o významném synergickém protirakovinovém vlivu pampelišky a ostropestřece.
  • Ostropestřecová kaše s hlívou - OKHI je vyrobena se záměrem dlouhodobé podpory detoxikace játry, aby se odpadní a jedovaté látky vylučovaly z organizmu a tím zpomalily stařecké a degenerativní změny, zlepšila se kloubní pohyblivost, pokožka, regenerace, imunita, psychický i fyzický výkon, odolnost na přijímané jedy potravní, zemědělské, domácí a lékařské chemie. Hlíva navíc dodává betaglukany stimulující mohutně imunitu ve velmi povedené kombinaci vyznačující se vynikajícím účinkem i chutí. Užívá se obvykle kdykoliv.
  • Ostropestřecová kaše s amarantem OKAI je ostropestřecová kaše s pampeliškou, hlívou, kotvičníkem, leuzeou, koenzymem Q10 a Amarantovým olejem je vyrobena se zvláštním záměrem dlouhodobé podpory terapie rakoviny.

 

OO-KH je vlastně sediment při výrobě Ostropestřecového oleje OO. Je to zatím nejúčinnější věc na játra a detoxikaci, co z bylin znám (ale vývoj pokračuje...).
Játra jsou hlavní energetický a detoxikační orgán a jsou úplně nejdůležitější pro detoxikaci organizmu tím, že čistí vnitřní prostředí a umožňují ostatním buňkám korektní práci a existenci. Játra rozhodují o zdraví, imunitě i dlouhověkosti. OO-KH je tak předurčen ke krmení všech, jejichž játra nepracují dostatečně (tedy hlavně mě a mých všech), což se projevuje ekzémy, lupénkou, kožními afekty, zvýšenou pigmentací nebo naopak vitiligem, vyšší dispozicí k melanomům, atrofií pokožky a stavem, když ženská přestává být na omak hebká. Dále alergiemi všeho druhu, poruchami imunity a autoimunitními defekty, předrážděností, depresemi, nervovými ataky, nesoustředěností, ztrátou krátkodobé paměti, zanášením žlučovodů a tvorbou žlučníkových kalů a kamenů, neschopností dostatečně metabolizovat tuk (hubnout), neschopností eliminovat cholesterol a triglyceridy. Také vrzáním, otoky a bolestmi v kloubech, poruchami krvetvorby, sklerotickými změnami v tuhnoucím cévním aparátu, mrtvicemi a infarkty, hemeroidy, tuhou stolicí, polypy, záněty a vůbec změnami na sliznici střev, zhoršováním zraku, celkovými otoky, plísněmi, vlasonerůstem, nepřiměřeným stárnutím, nadměrnou únavou, cukrovkou a tak podobně, když se člověk třeba necítí dobře, ale ostatní už ho cítí velmi dobře a není jim z toho dobře...

V době, kdy vítězí chemie na všech frontách a délka života se liší podle požitých i jinak vstřebaných chemických sajrajtů, kdy se nakupují chemické potraviny v hypermarketech do přetékajících hypervozíků, je OO-KH malou náplastí či kompenzací našemu vnitrotělnímu prostředí. Faktem je, že při užívání OO-KH bez ničeho, jen tak, jsem si ověřil, že se výrazně snižuje pocit hladu a potřeba jídla.
O výrobě vám řeknu jen, že to jde vyrobit až po dvaceti letech zkušeností a ne ve velkém. Je to velmi pracné a pro laika nebezpečné. Vlastně to ani doma vyrobit nejde a tak se držte chráněného znaku vousaté květiny.

Obvyklé využití:
OO-KH
se netluče se žádnou terapií, kdy můžete jíst něco jako čokoládu. Má chuť připomínající Nutelu, jen více olejnatou a bez kakaa. Chutná velmi příjemně, přestože tam není nic jiného než byliny. OO-KH dokonce jedí ráda i zvířata a dělá jim dobře – zlepšuje se jim srst, stav pokožky (ekzémy) a trávení, protože když si uvědomíme, co ty chudinky vlastně v kdovíčem žerou, tak je i jejich játra můžeme akorát litovat.
Osobně si myslím, že OO-KH se hodí i sportovcům, kteří baští steroidy pro růst svalů a doping pro výkony. Také pro drogově závislé i workoholiky ničící si zdraví pracovním procesem, nebo naše milé hekry a gemblery, kteří nemají čas si od počítače odskočit ani na záchod.
OO-KH je velmi vhodný též pro rekonvalescenty po antibiotikách i jakékoliv jiné a zvláště dlouhodobé terapii. Speciální doporučení mám pro lidi užívající chemoterapii ničící játra dramatičtěji než chlast. Má to ale háček – byl jsem upozorněn klienty, že úspěch chemoterapie se posuzuje podle stupně zničení jater a že se tedy u lidí, kteří si zachovávají játra v kvalitním stavu, maximalizuje podávání chemoterapie až do totální imprdelizace. Faktem je, že chemií zničená játra se v intoxikovaném vnitřním tělesném prostředí obnovují velice špatně a potom je OO-HK jediná naděje.
Vědci zjistili, že účinné složky ostropestřece blokují prorůstání cév do nádorů podobně jako se to tvrdí o žraločí chrupavce, což se u terapie rakoviny hodí dvojnásob, ne-li víc.

Kolik komu:
Dávkování doporučuji 2-3×D 1 lžičku až 1 lžíci. Ne na noc, aby se OO-KH nezdržoval v žaludku v době, kdy má mít klid. OO-KH lze jíst jen tak nebo s pečivem místo másla. Lze ho přidávat do ostatních jídel, polévek, salátů, karbanátků, snese až 160 °C.
U zdravotních potíží je potřeba zkusit nejdříve slabší, zhruba třetinovou dávku a potom zesilovat podle chuti, citu, stavu stolice (ve vyšších dávkách se stává mazlavou - ostropestřec je přeci jen olejnaté semeno) a peněženky až na třeba dvojnásobnou; je však vhodné informovat lékaře, aby ho v jeho terapii nezaskočila kvalitnější funkce jater a měl příležitost modifikovat dávkování své terapie.
Dětem, těhotným, starcům, mohou-li čokoládu, tak lze OO-KH podávat klidně. Ne-li, ne.

Dávkování prakticky:
Pro mě: ⅓-3 lžíce kdykoliv mám na to během dne chuť. Tuhle jsem si dal asi 5 lžic, protože byl hlad, a potom jsem další den uviděl mnohem větší výsledek experimentu, než jsem mohl předpokládat, se zrníčky na povrchu stolice. Myslím, že mi to jako drátěnka vyčistilo střeva zevnitř od nánosů.
Pro normální: 1 lžička (hubeňouři) až 1 lžíce (tlustější) ráno nalačno nebo kdykoliv během dne, jen ne večer a na noc, aby se nedráždilo trávení, když má spát a vy také... OO-KH lze zapít čajem a výhodnější je i posečkat s jídlem asi půl hodiny nebo dle potřeby i déle, dokud se organizmus tak nějak nepřihlásí sám. Další užívání už během dne netřeba – OO-KH působí až 8 hodin a to obvykle stačí. Pro lidi, kteří mají zanesené žlučovody, dopopručuji 2-3xD s jídly 1/2-1 lžíci (a mít připraven čaj 12K, kdyby se žlučník ozval).

Pro prevenci rakoviny a žlučníkáře:
Ráno 1-2 lžíce, odpoledne 1 lžička až 1 lžíce.

Pro méně zdravé, ale dostatečně mocné a pro rekonvalescenty:
Ráno 2 lžičky nalačno a potom dopoledne 1 lžičku a odpoledne také. V případě horšího snášení lze podávat s jídlem.

Pro nezdravé a nedostatečně mocné a pro tlusté, přidušené a pro zaměstnance v chemii, radiaci a lidi se zvýšenou námahou jater:
S každým jídlem 1-2 lžičky.

Pro rozjeté onkologiky:
Podle snášení a citu s každým jídlem 1 lžičku nebo lépe 2-3 lžičky. Jinými slovy, co se vejde a kdy se vejde, dokud se vejde.

Pro psy a kočky:
Každý den 1 lžičku. Pro velké nebo hodně staré psy 2 lžičky. Pro nemocné i víc.

Poznamenávám, že játra pro kvalitní práci požadují dostatek kyslíku, je tedy nezbytné dýchat na plné plíce, každý nádech začínat výdechem zbytkových plynů z plic a nestresováním a omezením informačního šumu snížit nadměrnou spotřebu kyslíku v mozku. Pro tento účel se osvědčuje několikrát během dne pár minut dýchat Sifonem 6. U těžkých stavů je nanejvýš vhodné na noc přidechovat kyslík z generátoru v množství 1-3 l/min, nejlépe dýchacím čumáčkem (hadičky foukající kyslík do nosu bolestivě vysušují sliznici).

Složení:
Slunečnicový olej, bylinný extrakt z ostropestřece, lopuchu, benediktu, libečku, puškvorce, fenyklu a chmele.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele