Osobní a emailová poradna DĚDKA KOŘENÁŘE

Osobní poradna DĚDKA KOŘENÁŘE

Vaše problémy se zdravím, perspektivou a životním stylem můžete konzultovat v Osobní poradně DK.

Bertepová diagnostika, diagnostika stavu páteře, Novoléčitelská analýza, komplexní návrh řešení pomocí alternativních metod aj.

Poradenský poplatek je pro objednané ve čtvrtky je se slevou 700,- Kč, v Praze 900,- Kč, jindy a jinak 1000,- Kč, ale hodí se mít s sebou asi desetinásobek, protože u nás se utrácí zdravě, silně a s přesvědčením, že se vaše potíže nákupem opraví samy. Cena je určena za jednoho klienta a poradenskou činnost trvající obvykle do 20-30 minut.

Platí se až na místě!

Poradna Pardubice: Objednávky do Pardubic telefonicky na mém čísle 602224404.

Obvyklý termín je čtvrtek 10.00-17.00 hod.

Umístění poradny je v naší prodejně – Pardubice, Rožkova 1848.

---------

Poradna Praha:  8:00-19:00 hod. t.720030098 Praha Skalka - Strašnice, Rubensova 2237  zde

---------

Emailová poradna DĚDKA KOŘENÁŘE

Poradna emajlem: dotazy lze zaslat na dedekkorenar@bnovy.cz cena je 700 Kč splatná na 4505524/0600 vs 7788, požadujete-li EET, dejte do poznámky váš email, na který má být zaslán. Zadejte potíže, jejich objev a projev, tep, váhu a výšku, věk, pohlaví, druh vaší práce ap.

--------

Tabule v osobní poradně:

Poradna Dědka kořenáře ®

Služba osobní povahy. Vyposlechnutí stížností na život z pozice bioenergetické, biochemlogické a duchovní poradny. Doporučení režimové úpravy životního stylu, pohybových a stravovacích zvyklostí na základě konzultace s návrhem životosprávy dle výkladu karet, pohybů virgule, vnuknutí, Božích znamení, automatické kresby, aury, empatie, stížností klienta, tepu, osobního neoficiálního a nevědeckého názoru a rodových zkušeností B. Nového s pomocí komplexu technických prostředků, potravních doplňků, kosmetických přípravků, víry a psychosomatických úspěch negarantujících alternativních názorů, magie, psychosomatiky a chemizmu předpokládaných účinků bylin.

Doba poradny je zhruba 20 minut.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Zde se neposkytují služby dle Zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. Zvláště

ne § 2

b) Konzultační služby, jejichž účelem je posouzení individuálního léčebného postupu, popřípadě navržení jeho změny nebo doplnění, a další konzultace podporující rozhodování pacienta ve věci poskytnutí zdravotních služeb prováděné dalším poskytovatelem zdravotních služeb (dále jen „poskytovatel“) nebo zdravotnickým pracovníkem, kterého si pacient zvolil.

V těchto případech se obraťte jinam!!!

Přihlášení uživatele