Polarizační brýle 06017

Polarizační brýle 06017

Univerzální polarizační brýle plastové žluté P7961A

V článku o polarizačních brýlích píši všechny jejich výhody a princip působení, snížení námahy očí a jejich ochranu. Klikněte http://www.dedekkorenar.cz/clanky/telesna-udrzba/polarizacni-bryle-polarizace-a-opticky-sum.html nebo si zkopírujte do příkazového řádku.

Každopádně polarizační brýle potřebují všichni řidiči, starší lidé, cukrovkáři, slabozrací, unavení a lidé od počítačů. Tento nabízený univerzální celodenní typ lze nosit i přes dioptrické brýle, jak jsem se snažil fotkou z našeho ženského záchodu dokumentovat (je tam zrcadlo). Tento univerzální model snižuje zátěž oka o zhruba 60 % aniž by došlo ke snížení kvality vidění.

Ostatní modely (asi 40) je lépe si vyzkoušet na vlastním (nebo nějakém klýmsi doneseném) obličeji a proto je nenabízíme v éšopu, jen osobně v prodejně Pardubice Rožkova 1848 a na výstavách.

Konstrukce brýlí omezuje virovou nákazu v uprskaném prostředí přes rohovku (málokdo si uvědomuje, že vlhká rohovka umožňuje vstup virů do organizmu stejně jako nosní sliznice).

Brýle snížením optické zátěže snižují stresovost a přetížení psychovypjatého mozku zpracováním dat z optického šumu, který polarizační brýle odfiltrují.

Přihlášení uživatele