Pupalkový olej

Pupalkový olej

Olej především pro ženy, srdcaře a exematiky

Játra, cévy, obezita, cholesterol, ženské hormony a potíže, ekzémy

Pupalkový olej je významný dodavatel polynenasycených mastných kyselin. Užívá se při jídlech 2-3× denně 1-2 lžičky.

Princip působení:
U polynenasycených mastných kyselin se uvádí, že významně chrání játra a cévy, zvláště při kornatění tepen (ateroskleróze) a angíně pektoris. Zlepšují také paměť, imunitu a hormonální funkce, snižují tukové zásoby v těle a hlavně hladinu cholesterolu v krvi, jsou prevencí před infarkty, cévními a mozkovými příhodami a podílejí se na úpravě krevního tlaku. Příznivý vliv mají i při menstruačních bolestech, při cukrovce, ekzémech, plešatosti, rakovině, revmatizmu, pískání v uchu, motání hlavy a já už nevím, co jsem ještě nevyjmenoval.

Jak si vybrat:
Olej
doporučuji užívat vzhledem k podpoře ženských funkcí hlavně ženám nebo tam, kde jsou především cévní, oběhové a ekzematické problémy,
Pro příklad ze života bych uvedl dámu středního věku, které připadá tento olej již po pár týdnech užívání šíleně hnusný a neužívala by ho ani náhodou, kdyby jí výrazně a viditelně nezmladil pleť, nevyhladil vrásky a nezvedl pocit sebevědomí odstraněním chronické fyzické i psychické únavy, protože ji její práce s lidmi zároveň naplňuje, živí i ničí.

Složení:
100% pupalkový olej extrahovaný CO2.

Přihlášení uživatele