Pupalkový olej v tobolkách

Pupalkový olej v tobolkách

Pupalka dvouletá

Pupalkový olej je bohatým přírodním zdrojem komplexu nenasycených mastných kyselin (zejména kys. gama-linolenové a linoleové), které lidský organizmus není schopen sám vyrobit, a proto je nutné doplňovat tyto kyseliny stravou. Vitamín E je silný antioxidant chránící organizmus před škodlivými látkami zvanými volné radikály.

Doporučujeme užívat:
- při kožních problémech
- v období klimakteria a při menstruačních potížích
- osobám se zvýšeným rizikem srdečního infarktu
- při zvýšené hladině cholesterolu

Dávkování: 1-2 tobolky denně

Obsah 1 tob.:
Pupalka 500 mg
                Z toho kys gama-linolenová 50 mg
                Kys. linoleová 355 mg
Vitamín E 50 mg

Obsah: 60 tobolek + 7 zdarma
Výrobce: MedPharma

 

Moje doporučení z EVE:

Játra, cévy, obezita, cholesterol, ženské hormony, homocystein

Princip působení:
U polynenasycených mastných kyselin se uvádí, že významně chrání játra a cévy, zvláště při kornatění tepen (ateroskleróze) a angíně pektoris. Zlepšují také paměť, imunitu a hormonální funkce, snižují tukové zásoby v těle a hlavně hladinu cholesterolu v krvi, jsou prevencí před infarkty, cévními a mozkovými příhodami a podílejí se na úpravě krevního tlaku. Příznivý vliv mají i při menstruačních bolestech, při cukrovce, ekzémech, plešatosti, rakovině, revmatizmu, pískání v uchu, motání hlavy a já už nevím, co jsem ještě nevyjmenoval.
Přítel, jehož po přechodu na srdce již nefungující manželka se s pomocí Evemolu tak opravila, že začala lyžovat, a lépe než on, si svého času kupoval Evemol po deseti lahvičkách.

Jak si vybrat:
EVE
doporučuji užívat vzhledem k podpoře ženských funkcí hlavně ženám nebo tam, kde jsou především cévní, oběhové a ekzematické problémy, kdežto Brutnákový olej BGO zase tam, kde je potřeba uplatnit spíše jeho protizánětlivý vliv, nebo jde o chlapa, který zrovna až tak nepotřebuje podporu oběhu pomocí EVE.
Pro příklad ze života bych uvedl dámu středního věku, které připadá tento olej již po pár týdnech užívání šíleně hnusný a neužívala by ho ani náhodou, kdyby jí výrazně a viditelně nezmladil pleť, nevyhladil vrásky a nezvedl pocit sebevědomí odstraněním chronické fyzické i psychické únavy, protože ji její práce s lidmi zároveň naplňuje, živí i ničí.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele