pylR - PYL rouskový

pylR - PYL rouskový

PYL rouskový                                                                                    pylR

Játra, prostata, plíce, slinivka, imunita, únava, detoxikace

100% pyl nefermentovaný včelami.
Osvědčuje se pro regeneraci jater při chemoterapii a obecně při lékové terapii, například antibiotiky, a u plicních chorob starců zvlášť. Zvláštní význam má u cukrovky, kdy není vhodné užívat pyl s medem.

Obvykle se užívají 1-2 lžičky pylu 1-2×D spolu s jogurtem, dětskou výživou, pudinkem, kaší nebo i jen tak samotný.

Obsah: 100 g
Výrobce: Ing. Karel Kolínek

 

PYL obecně  

Pyl je rostlinný bílkovinový produkt, který v sobě skrývá nový život a v důsledku toho je jeho skladba bílkovin neobyčejně vhodná pro regeneraci a obnovu tělesných tkání našeho organizmu. Masné produkty v trávicím aparátu v podstatě víceméně podléhají hnilobnému rozkladu a vzniklé meziprodukty zatěžují organizmus a zvláště játra jako první filtr potravy. Nepodceňujte to! Pyl v našich střevech na rozdíl od masa nehnije, a proto neotravuje organizmus a nezatěžuje tolik játra ani imunitu. Pyl je vynikající produkt přírody a včel a je pro podporu zdraví člověka historicky vyzkoušený a velice osvědčený.

Jedinečné vlastnosti pylu:
Pyl je výborným podpůrným prostředkem pro novotvorbu svalové tkáně a hlenových substancí, pro regeneraci a detoxikaci organizmu. Využití nalezne zvláště při hormonálních či imunitních poruchách, prostatických potížích, při žloutence, cirhóze, intoxikacích, předčasném stárnutí, v rekonvalescenci, během těhotenství i při laktaci, při únavě, stresu, přetažení, epilepsii, při popáleninách, akné, ekzémech, alergiích, při astmatu, anorexii, nadměrném hubnutí, vegetariánství i jen tak, pro neobyčejnou vynikající chuť pylu v medu.
Pyl pomáhá přežít i ozařování a chemoterapii při léčení rakoviny. Podílí se totiž na regeneraci jater a od toho se odvíjí vše. Pyl, to tedy znamená opravu či regeneraci především pro játra, a hned potom pro plíce, slinivku, prostatu, děložní sliznici a krev.

Tento pyl s medem vyrábějí nejen včely, ale i pan včelař Kolínek protože do tohoto výrobku dávají svoji duši.

Jak a kdy pyl užívat:
Užívá se obvykle 1-2 lžičky pylu nebo pylu s medem 3× denně nejlépe po nebo při jídlech. Typické cílové oblasti užívání pylu lze shrnout do několika směrů, i když působí vždy všude:
1) Zlepšení jater, a to jak jejich regenerace a obnovy, tak funkce a výkonu, což je zásadní podmínkou kvalitní detoxikace organizmu.
2) Dalším orgánem, který je pylem oblažen, jsou plíce. Pyl je jednou z vhodných surovin pro novotvorbu důležitého průduškového hlenu.
3) Pyl je vynikající surovinou i pro tvorbu slinivkového sekretu a ochranného střevního hlenu (prevence trávicích potíží a rakovin).
4) Příznivé vlastnosti pylu ocení i prostatici, protože pyl se výraznou měrou podílí na zlepšení tvorby prostatického sekretu, který je hlavní složkou ejakulátu.
5) Také ženy ocení dobré vlastnosti pylu nejen lepší kvalitou pokožky, ale i podporou tvorby děložní sliznice, která v období před přechodem bývá velmi náchylná na změny a poruchy vedoucí ke kyretážím a operacím, v mladším věku zase k neplodnosti.
6) Pyl se podílí také na růstu svalů u svalovců a kulturistů, kde je nanejvýš vhodný i jeho současný vliv na játra. Podporuje sportovní vytrvalost, psychickou výkonnost a potenci.
7) Pyl zlepšuje krvetvorbu a imunitu a v odborných textech se zmiňuje i jeho poměrně silný antivirový efekt. Podobně se pyl uvádí i jako účinný prostředek při nemocech z ozáření.
8) Pyl přispívá k zlepšení růstu vlasů, prodlužuje životnost buněk a údajně umí potlačit i menstruační bolesti.

Pyl je určen k mlsání kdykoliv během dne z výše uvedených důvodů, v optimálním množství 1-2 lžičky denně. Nadměrné množství pylu se jako rostlinná bílkovina totiž tráví poměrně špatně a necháte-li se zlákat svou mlsností k větším porcím, bude vám asi trávicí těžko.

V naší nabídce je celá série pylových produktů, z mého hlediska nejlepší je asi pyl60 a pylP.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele