RAŠ - Balneologický rašelinný koncentrát

RAŠ - Balneologický rašelinný koncentrát

RAŠ - Balneologický rašelinný koncentrát

Balneologický rašelinný koncentrát                                                    RAŠ

Rašelinový tekutý koncentrát NOVÉ generace určený ke koupelím a obkladům, vyrobený dle doporučení známého kibice cizích výrobků, slovutného dědka kořenáře B. Nového (mě!).

Je určen na obklady nebo k vanové či bazénové balneoterapii za účelem totálního omlazení a detoxikace. Je-li to možné, budete i po jediné koupeli o několik let mladšejší, svěžejší, čipernější, krásnější, akčnější atp. Prostě budete in, cool a happy. A kdyby přeci jenom ne, tak budete parádně vyčvachtaní a nenápadně detoxikovaní od depotů svých metabolitů v pokožce a podkoží.

Koupel v RAŠ je velmi vhodná pro čištění organizmu pokožkou po chemoterapii a ozařování, po mozkových příhodách, infarktu, při rakovině, či jen tak při stárnutí a zvrásnění. Též při revmatizmu a dně nebo pohybových potížích, včetně těch neurologického původu (například vozíčkáři), ale i při blokádách páteře, epilepsii, lehké mozkové dysfunkci atp. Velmi příznivý efekt je pozorován i u nezánětlivých kožních chorob, zvláště lupénky, plísní, atrofie kůže, bércových vředů, akné a zápachu.

Praktické použití RAŠ:
Vodu si dávejte tak teplou, jak jste zvyklí, pobuďte tam také dle nátury, myjte se dle hygienických doporučení (hygiena = půl zdraví, podle mě ale jen s naším tekutým mýdlem s obsahem TTO), ale ke konci koupelového procesu si připouštějte studenou vodu a vrťte se ve vaně míchajíce vodou až do co nejnižší teploty, kterou snesete.
Prakticky lze RAŠ aplikovat také jako teplé půlhodinové obklady bolavých kloubů, svalů nebo zad.
Poznamenávám, že v případě, že jsou vánoce častější než používání vany, bude účinek této bahnoterapie viditelný a cítitelný okamžitě!

Podle našich zkušeností mají přípravek rády i nejmenší děti a otcové tyto koupající, protože není ve výsledku vidět, kolik původního bahna bylo na dětech do vaničky zaneseno návratem z hřiště. Zjistíte-li po umytí, že jste omylem přivlekli domů cizího zabahněnce, stačí ho trochu postříknout RAŠ a vrátit. Zjistíte-li, že sice myjete správné dítě, ale v cizím bytě, postříkněte také sebe ku kuráži a ubírejte se urychleně kolem záchodu, který bývá většinou dispozičně blízek východu.

 

Výrobce: Laboratoře balneologie a kosmetiky, Praha

Přihlášení uživatele