RM-BS - Atopmast

RM-BS - Atopmast

DUBOVÁ  MAST jemná                          RM-BS  (dubovky, mast biošetrná)

Atopický ekzém, přecitlivělá pleť, svědivé vyrážky, opruzení

Vymyslel jsem suprmast RM-BS pro miminkovskou atopicky ekzémovitou, extra citlivou a suchou pleť. Tato mast mávyšší podíl řepíku, vosku a glycerinu a nižší podíl silic, Syndermanu a dubu...

Jak tato úžasná suprmast funguje:
RM-BS o něco méně než Dubová mast RM tlumí aktivitu mikrobů, ale dokonalejším zabráněním odparu vody z pokožky zajišťuje lepší odvádění pokožku dráždících mikrobiálních metabolitů kapilárním systémem a tak ji účinněji čistí. Proto je výhodnější veškeré metabolity vyplavit a po nějaký čas, než se kožní buňky alespoň trochu vzpamatují, používat na pokožku šetrnější RM-BS.

Kterak se správně namazat:
Zapamatujte si, že se pokožka potírá tak tence, aby mohla dýchat!
RM-BS lze také (na rozdíl od ostatních mastí) používat kolem očí, kde blokuje nadměrný odpar vody ve prospěch kapilárního toku. Také je ideální na příliš suchou a tvrdnoucí pokožku a na velmi citlivou pleť. Je vhodná i po aplikaci Měsíčkového oleje MO jako vrchní krytí, když nebude chtíti použít Měsíčkovou mast MOM. Měsíčková mast MOM je protizánětlivější, RM-BS hojivější.

Jak vzniká ekzém:
Pokožka s nedostatečným množstvím kožního tuku (z různých příčin) ztrácí nadměrným odparem mnoho vody. Tělní voda je ale nasycený roztok a odparem vody se bohužel mění na hustý roztok až bahno. To nejen že nekoluje dobře, ale navíc jsou v něm koncentrovány metabolity, zplodiny látkové výměny, tedy polojedy, což omezuje difúzní možnosti další výživy perifernějším vrstvám kůže. Živiny pronikají zahuštěným prostorem k povrchu hůře, takže povrchové buňky pokožky hladoví. Navíc nemají kam difúzně vyhodit svoje vlastní metabolity, protože jejich okolí je zakoncentrováním vyloučených metabolitů ostatních buněk již obsazeno. Proto se jejich vlastní metabolity hromadí v nich a na metabolity kožních mikrobů, do nich se deroucí, reagují alergicky, jako že jim přetekla poslední kapka. Mast RM-BS jsem vyrobil, aby se tomuto efektu předešlo.
Mastmi se vždy řeší jen důsledek, protože příčinaekzémůa kožních alergiíje v zanesenosti organizmu a jeho nedostatečné detoxikaci játry. Proč játra nepracují správně, to už je jiná kapitola. Tahle je o Dubové speciálně jemné masti pro extra citlivou pleť, neboli RM-BS.
U atopických ekzémů miminek jsme zjistili, že jejich kožní buňky reagují i na zaručeně nejmiminkovatější prací prášky a je nezbytné k praní používat obyčejné mýdlo.

Poznámka:
Pokud jste to dočetli až sem a nic moc vám z toho není jasné, tak si jen zapamatujte, že tato mast je vynikající a na to, co umí, je mezi ostatními drahými přípravky za pakatel. A spotřeba je miniaturní.

Složení:
Vazelína, Synderman, vosk, glycerin, levandulová silice, bylinný extrakt z dubu, řepíku, měsíčku, šalvěje, kostivalu, třapatky, zlatobýlu a levandule.

Přihlášení uživatele