Sinflam

Sinflam

Jímání a vázání mikročástic a mikroorganismů.

TOHLE CHCI

Podstatu Sinflamu tvoří speciální kombinace přírodních amorfních křemičitanů, pevných částic o velikosti 0,003 - 0,08 mm, utvořených jímáním kyseliny křemičité do schránek rozsivek. Částice jsou porézní a duté, vnitřní a vnější povrch pokrývá polyfosfátová vrstva. Vzhledem k elektrostatickému chování dutého tělesa vůči dominujícímu prostředí a menšinovým mikročásticím dochází k jímání a vázání mikročástic a mikroorganismů. Ovlivněno je tak i živné prostředí nežádoucích kultur pokožky. Částice Sinflamu mají vlastnosti tenzidů, detergentů, s příznivým účinkem na elektrostatický potenciál povrchu těla. Sinflam jako pevná látka je ve vodě rozptýlen, netvoří roztok s vodou.

Sinflam je jedinečný, patentově chráněný, český výrobek se snadnou aplikací. Koupel dokonale očistí Vaši pokožku, voda zůstává čistá, veškeré mikročástice a mikroorganismy jsou zachyceny materiálem Sinflamu. Mezi léčivé přípravky není řazen z důvodu mechanismu účinku, který není farmakologický, imunologický ani metabolický. Koupel Vás očistí a zregeneruje. Jak vyřeší Vaše problémy, uvidíte sami.
Pokožku koupel nevysušuje, oplach těla není nutný, domnívám se, že není ani žádoucí. Sinflam lze bezpečně vypustit do kanalizace spolu s vodou bez zanášení potrubí.

---------------------------

Sinflam je extra jemná mikrokřemelina (SiO2), která se chová jako koloid, který se z malé části v kyselém prostředí žaludku hydratuje a reaguje s potravními částicemi a je následně jako biologický křemík vstřebáván. Z mého pohledu se mi jeví jako výkonnější a levnější varianta než jsou známé Schindelovy minerály podobného složení, které jsme druhdy také testovali a prodávali. Od vstřebaného křemíku očekávám prevenci rakoviny, zlepšení oběhu, zvýšení plasticity vaziv (klouby, kosti, chrupavky, podkoží), zvýšení imunity, zlepšení čištění krevních cest (prokrvení, Meniérova choroba, hučení v uších, skleroza), zlepšení nervových synapsí a nepřímo paměti. To očekávám i z vnější aplikace. Vnitřní použití výrobce nenechal schválit, protože se obává administrativních problémů za přípravek, který má tak široký léčivý vliv.
Já jej beru 3xD kávovou lžičku v pití po jídlech, obvykle s JK v deci vody.

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele