SOJMIL

SOJMIL

SOJMIL

Sojový nápoj s přísadou syrovátky. Kombinace, která v dnešní době nabývá stále většího významu. Jde o kombinaci sušené syrovátky a sušené sóji, nikoli kravského mléka a sóji. Nápoj, který svým složením předčí mléko kravské tím, že obsahuje lehce stravitelnou sóju a díky syrovátce si zanechává veškeré důležité minerální látky a chuť běžného mléka. Tím vlastně předčí i samotné čisté sojové mléko, které je na minerály velmi chudé. Spojením sóji a syrovátky (1:1) lze preventivně působit proti rakovině tlustého střeva a výrazně snížit riziko tohoto onemocnění. SOJMIL v sobě spojuje přednosti mléka kravského a sojového. Je lehce stravitelný a neobsahuje žádné živočišné tuky.

Ojedinělá kombinace sóji a syrovátky je důvod, proč jsme se rozhodli tento výrobek nabídnout českému zákazníkovi možnost koupit výrobek, jež obsahuje čistou syrovátku, která je nejcennější složkou běžného kravského mléka.

SOJMIL je sojové mléko, které obsahuje 50 % sóji a 50 % sušené syrovátky obohacené navíc o vitamíny skupiny B. Toto mléko nevzniklo náhodou, ale dlouhodobým výzkumem účinku sóji a syrovátky na lidský organismus. Je k nám dováženo z USA, kde se již řadu let úspěšně prodává a bez sebemenších úprav se dnes dostává i k našemu zákazníkovi. Pro alergiky je nevhodné pouze pro svůj obsah laktózy (36 %), méně již pro celkový obsah mléčných bílkovin (5 %) a už vůbec ne pro obsah cholesterolu, kterého jsou obsaženy pouhé desetiny procenta.

Mléko SOJMIL - je svým složením tím nejlepším výrobkem ve své třídě. Svou kvalitou i chutí si v brzké době získává své zákazníky. Svým obsahem laktózy je nevhodné pouze pro alergiky trpící alergií na mléčný cukr, nikoli na mléčnou bílkovinu, jejíž účinky likviduje spolehlivě sója, či mléčný tuk, kterého jsou zanedbatelné stopy. Svým padesátiprocentním obsahem sóji patří mezi mléka sójová a spolu s obsahem syrovátky mezi mléka více zdravá.

Dávkování:
30 g (2 polévkové lžíce) sušeného mléka se rozpustí ve 3 dcl teplé vody. Nápoj je možno podle chuti přisladit.

Složení:
Sušená syrovátka 50 %
Sojové mléko 50 %

Energetická hodnota:
100 g přípravku 446 kcal (1873 kJ)
Nízkokalorický a lehce stravitelný produkt. Doporučeno pro děti od 3 let.

 

Obsah:
400 g

Výrobce:
Ing. Miroslav Szepesi, Provodov

Přihlášení uživatele