Tukotřas velký – profi

Tukotřas velký – profi

Lipolytický vibrační přístroj DREAM HEALTHER MM-7500

Profesionální vibrační a masážní přístroj pro účinné spalování nadbytečného tělesného tuku

Lipolytický vibrační přístroj na cvičení je novým řešením pro spalování tělesného tuku zejména v oblasti břicha a tuku z vnitřních orgánů. Toho je dosaženo pomocí převádění rotačního pohybu výkonného motoru na bilaterální symetrickou amplitudovou energii. Tento houpací účinek může poskytovat nejlepší cvičení v krátkém čase (během deseti minut) bez potřeby namáhavé fyzické síly. Používání tohoto přístroje podnítí zvýšení metabolismu a tím pokračuje spalování tuku, i když bylo cvičení dokončeno.

Vibrace způsobují rozhýbání, masáž, zlepšují látkovou výměnu, rozpouštějí otoky, aktivují šlachy a klouby, uvolňují svaly a blokády zad, zrychlují oběh krve i lymfy, umožňují vyplavení JONu a jeho detoxikaci v játrech, zlepšují vnitřní prostředí organizmu a tím silně působí na imunitu.
Člověk se cítí osvěžen, připraven k pohybu a aktivitě. Zlepšením podkožních vaziv se ulevuje játrům a díky vylepšení oběhu mají tendenci mizet cysty, nádory, otoky, křeče, bolesti kloubů, zlepšuje se imunita i kvalita pokožky, kostní struktura a rozpouští tuk. Nezanedbatelný efekt je v posilování svalů, zlepšení celkové kondice a pocitu zdraví. Rozhýbané tělo vás zve do aktivity a pohybu.
Jsou dostupné i speciální typy nastavení a programy pro zlepšení kostní denzity, užitečné zejména v léčbě osteoporotických stavů.

způsoby cvičení

Optimální je začínat s několikaminutovými třasy při různých frekvencích a polohách. Máte-li možnost 2-3×D 3-7 minut, později 1-2×D 5-30 minut. Delší třesení než 30 minut uvolní do oběhu víc JONu, než jsou játra schopna eliminovat a proto je to nevhodné.
Nejvyšší frekvence zlepšují prokrvení nohou, což ocení zvláště lidé namísto amputací a uřezáním prstů (cukrovkáři), ale i s bércovými vředy, křečáky, trombózami, rozšířenými žilkami ap. Zdá se, že se zlepšuje stav prostatiků a rozhodně u lidí s problémy při vyprazdňování. Dlouhodobější používání zpevňuje závěsy střev, dělohy a měchýře a působí proti výhřezu, inkontinenci (pomočování) a při problémech s orgány pánevního dna. Zpevňuje se také vazivo páteře a kloubů, posilují svaly.

Je to jedničková věc a myslím si, že je to nejen prevence stáří a chorob, ale jednička pro kompenzaci duševní a stresové zátěže přetažených osob. Cena je ale docela dramatická.

Tento přístroj je vhodný pro dlouhodobou zátěž ve fitcentrech, rehabilitačních centrech a kosmetických salonech a kdo u nás v prodejně udělá útratu vyšší než 1.200,- Kč, má 5 minut třesení zdarma (jinak co minuta, to 5 Kč).
Využijete-li naši natřásací službu, budete se třásti za 5 Kč/min. u nás v prodejně.

tukotřas

Technická specifikace:
Příkon: 300 W
Frekvence: 0-60 Hz
Rozměr: 740×830×1350 mm (š×h×v)
Hmotnost: 95 kg

Vyhledávání


Přidat k oblíbeným

Přihlášení uživatele