VVM - Vlasová voda mátová

VVM - Vlasová voda mátová

VLASOVÁ  VODA  MÁTOVÁ                                                             VVM

Růst vlasů, breberky v kštici, jacíkoliv kontaktní parazité, svrab

VVM je podpůrný prostředek pro stimulaci vlasové pokožky hlavy a vlasového růstu pomocí účinných látek hlavně z mátové silice. Používá se k prostřídání Chmelové směsi VK nebo vlastnoručního kopřivového odvaru.

Kterak s breberami zatočit:
Přestože ve VVM nejsou obsaženy žádné jedovaté složky, zjistili jsme, že VVM okamžitě zabíjí vši a zhruba do minuty i větší přítomný hmyz, včetně much či vos, ale i blechy, háďátka, rybenky, mravence a prostě všechno, co byste mohli ve kštici nehodného dítka nalézt. Potvory prostě nemají šanci. Zda působí i na hnidy, nevím, protože jsem jim nikdy nedal čas k uzrání. Aplikaci doporučuji po týdnu opakovat.

V praxi jsme zjistili neobyčejně příznivý vliv již po jediné aplikaci u svrabu při večerním promazání.
V místech výskytu svrabu se potírá pokožka VVM před spaním. Omývá se až další den.

K vlasorůstu:
VVM
se aplikuje na vlasovou pokožku 1-2× týdně, lehce promasíruje a omyje běžným způsobem. Nejlepší výsledky jsou při následující kombinaci: 1× týdně VVM, 1× týdně Chmelová směs VK, 1× týdně odvar z kopřivy a 1× týdně odvar z kořene lopuchu.

Složení:
Etanol, voda, kuchyňská sůl, mentol, bylinný extrakt z máty, měsíčku, fenyklu, dubu, černého bezu, heřmánku, levandule, řebříčku, jitrocele, kopřivy, šalvěje, zlatobýlu a chmele.

Přihlášení uživatele