DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Hovory s bohem II.

200 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Odpovědi na nejdůležitější otázky života, rozhovor pokračuje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hovory s bohem II.

Neale Donald Walsch

Odpovědi na nejdůležitější otázky života, rozhovor pokračuje

Rozhovor pokračuje, tato změna od vás bude vyžadovat velkou moudrost, velkou odvahu a velkou vytrvalost. Neboť strach vám bude našeptávat, že tyto myšlenky jsou mylné. Strach bude tyto vznešené myšlenky nahlodávat a vy si začnete myslit, že jsou prázdné. Nikdy však nevytvoříte společnost, po jaké jste vždycky toužili, dokud nepoznáte nejvyšší pravdu: Co děláte druhým, děláte sobě; co neuděláte pro druhé, neuděláte pro sebe, utrpení druhých je utrpením vaším, radost druhých je radostí vaší. Když se toho všeho vzdáte, vzdáte se části svého já.
Je čas začít nový život. Musíte si uvědomit, čím skutečně jste, abyste se opět stali viditelnými. Neboť jste-li viditelní a je-li viditelný i váš opravdový vztah k Bohu, pak jsme neoddělitelní. A nic nás už nikdy neoddělí. Druhá kniha populárních Hovorů s Bohem je psána formou „veřejného dialogu“, který je určen všem, kteří přemýšlejí o své duchovní cestě v kontextu moderní doby. V této části Bůh navrhuje sociální, sexuální, vzdělávací, politickou, ekonomickou a teologickou revoluci – změnu v osobních paradigmatech člověka, která by následně přinesla transformaci ve světě. Neale Donald Walsch je současný americký spisovatel, jehož knihy Hovory s Bohem hluboce oslovily celý svět. Předtím než začal psát svou nyní již proslavenou sérii knih Hovory s Bohem, byl po většinu svého života profesionálně úspěšný, avšak neustále hledal jeho vyšší smysl. Jeho série knih Hovory s Bohem ovlivnila milióny lidí na celém světě a stala se inspirací k důležitým změnám v každodenním životě mnoha z nich.

Pevná vazba, 232 stran

Vydal: Pragma ISBN: 80–7205–645–X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.