DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Karty vnitřní rovnováhy

630 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

50 vykládacích karet v pěti barevných kategoriích, příručka s výkladem v dárkovém sáčku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karty vnitřní rovnováhy

Marie Brožová

50 vykládacích karet v pěti barevných kategoriích, příručka s výkladem v dárkovém sáčku

Náš život někdy připomíná průchod temným bludištěm a jindy nám svět připadá tak krásný a žádoucí, že ani nevíme, kterou cestu si máme zvolit nejdřív. Karty vnitřní rovnováhy nám pomohou najít, kudy vede nejkratší cesta k harmonii. aby nám pestrý koláč našeho života co nejvíce chutnal.
Karty vnitřní rovnováhy představují pozitivní životní hodnoty (jako je zdraví, pravda, láska, rodina atd.) rozdělené do pěti barevných kategorií. Žluté karty popisují hodnoty, bez kterých se neobejdeme. Červené reprezentují naše touhy. Modré jsou obrazem naší mysli a zelené našich emocí. Fialové karty pak představují to, čemu věříme a co dodává našemu životu vyšší smysl. Konkrétní výklad ke každé kartě společně s náměty na mnoho způsobů výkladů najdeme ve výkladové příručce.

Rozměr

příručky 21 × 15 cm
karet 12,4 × 7,6 cm

Vydal: Obhajoba pastelky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.