DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Dekontaminační sprej první pomoci

880 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Sprej pro rychlé a sterilní čištění a zklidnění očí po použití pepřových sprejů a sprejů s dráždivými látkami

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekontaminační sprej první pomoci

Sprej pro rychlé a sterilní čištění a zklidnění očí po použití pepřových sprejů a sprejů s dráždivými látkami

Patentovaný systém pro rychlé a sterilní čištění a zklidnění očí po použití pepřových sprejů a sprejů s dráždivými látkami. Tento dekontaminační sprej o objemu 200 ml můžete samozřejmě použít i při běžném podráždění očí a pokožky a k povrchovému čištění znečištěných ran. Lze jej aplikovat z jakéhokoliv úhlu (i vodorovně nebo vzhůru nohama). Své místo najde v domácí lékárničce, jako první pomoc při podráždění očí či pokožky. Popis použití najdete na etiketě výrobku.

Upozornění

Chraňtge před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem či horkými povrchy. Nekuřte.Nádoba je pod tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte při teplotě 15–30 °C. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Distributor: Euro Security Products s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.