DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

MITO LIGHT® Mitohacker 3.0

35 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Panel s červeným a infračerveným světlem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Mitohacker 3.0

Panel s červeným a infračerveným světlem

Největší a nejsilnější model MITO LIGHT® Mitohacker 3.0 potěší ty nejnáročnější z vás. Vzhledem ke své velikosti zvládá při jedné terapii osvítit téměř celé tělo. Disponuje navýšeným počtem 408 vysoce výkonných LED diod synergicky působícího červeného a blízkého infračerveného světla, které má nově čtyři druhy vlnových délek – 660, 670, 830, 850 nm. Velikost Mitohackera 3.0 společně s maximální silou ozáření šetří váš čas a umožňuje dokonalou regeneraci. Panel můžete buď opřít o zeď, pověsit na dveře či na zeď, nebo zavěsit horizontálně. Horizontální zavěšení má tu výhodu, že můžete během terapie pohodlně ležet na zemi a relaxovat. Lze jej také vložit do mobilního stojanu na kolečkách MITO LIGHT® Mitohacker floor Stand 3.1.

Červená i blízká infračervená spektra jsou obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená). Účinnost a efektivitu chtěl výrobce posunout ještě dál, a proto podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích. Výsledkem jeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená). Je přesvědčen o tom, že tato unikátní čtyřkombinace vlnových délek posouvá terapii červeným světlem na dosud nevídanou úroveň.

LED diody jsou nahuštěné a mají navíc přímý úhel svícení 30 stupňů. Díky tomu je síla ozáření dostatečně silná i z delší vzdálenosti což umožňuje komfortnější použití. Navíc je také použita nejkvalitnější technologie LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.

U tohoto typu panelu je novinkou digitální ovládací panel s časovačem, na kterém si jednoduše zvolíte režim svícení – pouze červené či blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinace. Poté si nastavíte požadovaný čas světelné terapie – po vypršení času se infrapanel automaticky vypne.

Použití

Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10–20 minut denně cca ze vzdálenosti 15–50 cm.

Obsah balení

MITO LIGHT® panel Mitohacker 3.0
závěsný systém
napájecí kabel
propojovací kabel elektřiny
propojovací kabel ovládacího panelu
spojovací systém
ochranné brýle
návod k použití

Parametry

Jmenovitý výkon: 2040 W
Síla ozáření: Solarmetrem 165 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm (metoda měření používána všemi ostatními značkami).
Síla ozáření: Spektrometrem 90 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm (přesnější, nepoužívaná metoda měření ostatními značkami).
Počet LED: 408×5 W
Vlnové délky: 660, 670, 830, 850 nm
Úhel svícení: 30 stupňů
Příkon: 734 W
Průměrná cena spotřeby za hodinu: 3 Kč
Vstupní napětí: AC 100–277 V
Frekvence: 50/60 Hz
Rozměry: 92×41×6,5 cm (výška, šířka, hloubka)
Hmotnost: 15 kg
Materiál: kov a plast
Certifikace: CE, RoHS
Životnost LED: 50 000 hodin svícení, což je 274 let při použití 30 minut denně

Výrobce: MITO LIGHT s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.