DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Polarizační brýle Arctica

1 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Cyklistické brýle s polarizačními skly

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polarizační brýle Arctica

Cyklistické brýle s polarizačními skly

Sportovní brýle pro ty, kteří upředňostňují sportovní styl života. Polarizační čočky blokují světelné paprsky odražené od vodorovných rovin. Také zvyšují kontrast obrazu a výrazně zlepšují kvalitu vidění. Obroučky brýlí jsou vyrobené z polykarbonátu. Polykarbonát je materiál s vysokým faktorem (koeficientem) tvrdosti, charakteristický termoplastičností, nízkou hmotností a odolností proti poškrábání a prasknutí. Z polykarbonátu, vzhledem k jeho vlastnostem, se vyrábí velmi kvalitní a téměř nerozbitné brýlové obruby (rámečky) a lyžařské brýle.
Polarizované čočky jsou navrženy tak, aby omezovaly dráždivé odrazy a oslnění způsobené světlem odraženým od povrchů, jako je voda, silnice, písek nebo sníh. Všechny polarizované čočky absorbují 100 % UV záření a eliminují 99 % oslnění. Polarizované sluneční brýle jsou oblíbené zejména u rybářů, lodí, lyžařů, snowboardistů, cyklistů a dalších sportovních nadšenců. Ve skutečnosti všichni nositelé, kteří pracují nebo odpočívají na slunci, budou mít jasnější pohled a odstranění oslnění. Polarizované sluneční brýle jsou perfektní jízdní brýle díky redukci oslnění. Mohou je také použít lidé, kteří trpí přecitlivělostí na sluneční paprsky.
Čočky s UV 400 – označuje, že brýle chrání oko před zářením: UVA, UVB a UVC do vlnové délky 400 nanometrů. Tedy před neviditelným a škodlivým zářením zvaným ultrafialové. Zaručuje 100% ochranu před nežádoucími vlivy slunečního záření.

Rozměry

Vnitřní šířka / mezi závěsy: 13,6 cm
Výška čoček s rámečkem: 4,5 cm

Výrobce: "Faron" Robert Pacewicz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.