DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Magnetický pulsní generátor MPG30

14 885 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetický pulsní generátor MPG30

Impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii

Nový přístroj, který produkuje magnetické pulsy. Přístroj byl navržen podle Dr. Becka. Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Magnetické pulsy pronikají 12–15 cm do organiké a neorganické hmoty.
S novým magnetickým pulserem MPG30 můžete provádět vlastní laboratorní testy. Magnetické impulsy způsobují změny ve všech tekutinách, organických a neorganických hmotách. Pulsní magnetické pole je přirozené. Magnetické pulsy dokážou přenášet informace a energie. Přenosem energie se zabýval Nikola Tesla. Magnetismus je energie, která je kolem nás. Moderní fyzika nedokáže popsat a vysvětlit, co je to Energie. Magnetický pulser MPG30 je malý, ale výkonný zdroj životní Energie.

Použití

Přiložit aplikační jednotku a pokožku v lokalitě a nechat po zapnutí působit asi půl hodiny. Nejpozději po hodině vypnout, aby nedošlo k poškození jednotky nebo vás přehřátím.

Obsah balení

– magnetický pulsní generátor MPG30
– plastové přenosné pouzdro
– manuál

Upozornění

Magnetický pulsní generátor MPG30 není lékařské zařízení.

Názor Dědka kořenáře®

Hlavní uplatnění nachází v lokalitách, kde je skryt problém. Zánět, porucha prokrvení, ucpané kapiláry, hustá krev, nefungující lymfa, revma, bolavé klouby, otoky kloubů, namožené svaly, zlomeniny apod.

Názor výrobce

https://www.youtube.com/watch?v=6RPJSOSumfs

Výrobce: Jiří Matějka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.