DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Minutová moudrost

255 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Sbírka krátkých moudrých příběhů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minutová moudrost

Anthony de Mello

Sbírka krátkých moudrých příběhů

Další útlá knížka je souborem kratičkých příběhů duchovních vůdců Východu i Západu, které skrývají ve své atmosféře lidskou řečí nesdělitelné moudrosti. Autor v krátkých příbězích nastiňuje pravdu osvícení víry a života. Jak často se něco jeví jiné, než opravdu je.
Každou anekdotu v této knize přečtete za minutu. Budete mít mistrův jazyk za poněkud matoucí, nadnesený, dokonce přímo za bezobsažný. Není to lehká kniha ke čtení. Nebyla napsána jako instruktážní příručka, ale jako nástroj, který nás má probudit.
Anthony de Mello (1931–1987) byl jezuitský kněz, psychoterapeut a spisovatel, který se proslavil svými knihami, jež se formou krátkých a leckdy humorných příběhů a meditací dotýkaly spirituality a smyslu lidského života. Ve svých knihách dokázal velmi obratně propojit myšlenky křesťanství se spiritualitou východu a lidskou psychologií, měl dar „otvírat lidem oči“. Knihy o náboženství a lásce, které vydal, mají hluboký duchovní smysl a zároveň jsou velmi čtivé i humorné, staly se po celém světě bestsellery.

Pevná vazba, 256 stran

Vydal: Cesta ISBN: 978-80-7259-131-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.