DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Ptačí zpěv

100 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Sbírka příběhů pro duchovní růst

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ptačí zpěv

Anthony de Mello

Sbírka příběhů pro duchovní růst

Příběhy se líbí všem, a právě příběhy najde čtenář v této knize. Příběhů, které má každý rád, je v této knize dost a dost. Buddhistických, křesťanských, zenových, chasidských, ruských, čínských, hinduistických i súfistických, prastarých i současných. A všechny mají něco společné: pokud je čteme jistým způsobem, podněcují duchovní růst a ukazují čtenáři nové perspektivy kontemplace.
Anthony de Mello (1931-1987) byl jezuitský kněz, psychoterapeut a spisovatel, který se proslavil svými knihami, jež se formou krátkých a leckdy humorných příběhů a meditací dotýkaly spirituality a smyslu lidského života. Ve svých knihách dokázal velmi obratně propojit myšlenky křesťanství se spiritualitou východu a lidskou psychologií, měl dar „otvírat lidem oči“. Knihy o náboženství a lásce, které vydal, mají hluboký duchovní smysl a zároveň jsou velmi čtivé i humorné, staly se po celém světě bestsellery.

Měkká vazba, 163 stran

Vydal: Cesta, ISBN: 80-85319-67-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.