DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Sinflam 300 g

335 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Záněty, plísně, vředy, hemeroidy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sinflam 300 g

Záněty, plísně, vředy, hemeroidy

Sinflam je určen k aplikaci v lázni pro dokonalou očistu povrchu těla s absorbčním odstraněním nežádoucích mikročástic (viry, bakterie,...) způsobujících zánětlivé stavy nebo plísňová napadení. Stavy při artróze a artritidě, akné, ekzémech, oparech, plísní na nohách, nehtech. Hemoroidech, jejich zevních příznacích, krvácení, opakovaných vředech, tvorby zrohovatělé a rozpraskané kůže. Lázeň má celkově antimikrobiální, čisticí, zklidňující a deodorační účinky.

Podstatu Sinflamu tvoří speciální kombinace přírodních amorfních křemičitanů, pevných částic o velikosti 0,003–0,08 mm, utvořených jímáním kyseliny křemičité do schránek rozsivek. Částice jsou porézní a duté, vnitřní a vnější povrch pokrývá polyfosfátová vrstva. Vzhledem k elektrostatickému chování dutého tělesa vůči dominujícímu prostředí a menšinovým mikročásticím dochází k jímání a vázání mikročástic a mikroorganismů. Ovlivněno je tak i živné prostředí nežádoucích kultur pokožky. Částice Sinflamu mají vlastnosti tenzidů, detergentů, s příznivým účinkem na elektrostatický potenciál povrchu těla. Sinflam jako pevná látka je ve vodě rozptýlen, netvoří roztok s vodou.

Použití

1 vrchovatá polévková lžíce Sinflamu ve 100 l vody, nebo v přiměřeném poměru. Je vhodné dodržet dobu koupele minimálně 20 minut (bez omezení ) lázeň se Simethiconem užívat alespoň 2× týdně.

Složení

Diatomaceous earth

Upozornění

Nevdechujte, v těhotenství používejte v oblastech mimo oblast genitálií, vyvarujte se styku s kontaktními čočkami. Na jednu aplikaci 100 l lázně užijte maximálně 50 g sypké hmoty. Ukládejte mimo dosah dětí a domáchích zvířat! Po použití vždy zavřete obal těsnicím víčkem a uzávěrem.

Výrobce: Ing. František Friedl

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.