Bylinný extrakt z chmele

Bylinný extrakt z chmele+

Hormonální potíže žen, klimakterium, vlasy, lupy, akné

Z nařízení EU je název tohoto produktu, vzhledem ke zde použitým zdravotním tvrzením, změněn tak, aby nepřipomínal náš výrobek.

Užívám

Když pije přítelkyně tento čaj, má v nepořádku ženské hormony nebo si myslí, že je neplodná, roste jí po dětech knír, chlupatí nohy i ruce, padají vlasy, sex ji přestal zajímat a případně jde do přechodu. Menstruace je nepravidelná nebo v podobě obávaného premenstruačního syndromu. Zlobí ji štítná žláza, je nervní a protivná i přes den, večer raději ani nemluvě, na domácí a vlastní řvavěji a vytočeněji.

Dávkuji

Bere to k pití 2-3xD 1-2 lžičky do 1,5-2 dcl vody po jídlech nebo mimo jídla.

Když si tento neředěný koncentrát vtírá obden do vlasové pokožky půl hodiny před umytím hlavy, tak má ještě ke všemu problémy s lupy, růstem a padáním vlasů. Já na vlasopad také. Mému šedovlasému příteli šediny zajímavě vojensky zezelenaly, protože vtíral bez mytí...

Hledat, nebo si vyrobit?

Zákon nám zakazuje doporučovat u chorob konkrétní přípravky, i když jsme letití výrobci bylinných směsí a prodejci doplňků stravy.

Doporučované přípravky si musíte buď sami vyrobit, nebo zkuste hledat v internetových vyhledávačích: "Bylinný extrakt z chmele+".

Složení

Etanol, voda, bylinný extrakt z chmele, lopuchu, kopřivy, břízy, kontryhele, řebříčku, fenyklu, arniky, červeného jetele, šalvěje.

Přihlášení uživatele